Точная копия плова• 26 ноября 2024

Поїздата тема, сусідка в купе

Їдемо з дітьми кількома поїздами у Київ додому. День тряслися в сидячому поїзді, потім пересадка і нарешті лягли в купейному, дуже втомлені. Вночі зайшла жіночка, стала будити сина, ще й так агресивно. Я від цього прокинулася, кажу, нащо дитину будите, що вам треба. А вона така, якщо вам так хочеться, щоб мої сумки стояли в проході, то нехай. Швирнула свої речі з шумом, товклася-товклася, вляглася нарешті.
Вранці ні добраночку нам, нічого, губки гузочкою і каже, ну що, зараз хоча б можна поставити.
Я кажу, що зараз ок, звісно. А вночі не треба було нікого будити, зайшли б і поставили спокійно в прохід.
На що отримую відповідь, що син і так не спав тоді і вообще, розбалувала я дитину.

Бувають же такі люди.
Ку ка ку ка ку• 26 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Там есть бельевая ниша, в которой лежат матрацы и одеяла. Даже, если все постельное разобрали, всунуть туда что-либо из багажа малореально из-за высоты ниши. Вы никогда не ездили в купе?
Так в купе и под сиденьем такие же ниши, что мало что помещается. Но как есть уже
Летюча помилка• 26 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
про людяність нічого не чули? НІ? як закинути на верхню(третю полицю) речі, валізу без того, щоб не збудити тих, хто знизу?
Я слышала, хабалка зашедшая ночью и прицепившаяся к ребенку - нет
Сільський ансамбль• 26 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Удалено администрацией...
Каяспер• 26 ноября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Вже заходила в топ кілька разів.
А ця тема так, поділитися. Бо ще їдемо і вона сидить з набундюченим обличчям прямо навпроти мене.
покажіть їй правила перевозу багажу. там вище дівчина скинула
Метровий сантиметр• 26 ноября 2024
Вы там обе волшебные. Одна не догадывается, что будет еще пассажир и некуда деть багаж. Вторая будит ночью ребенка. Кстати, если бы она оставила вещи в проходе, скорее всего она бы вам тоже не угодила. Ходили бы ночью или утром в туалет, спотыкались бы и возмущались.
Фрекен бок• 26 ноября 2024
Ответ дляПолуничка
Потяги до до Польщі СВ коштує всього на 500 грн дорожче ніж купе.
Кому нужна та Польша! Посмотрите на досуге цены по Украине.
Фрекен бок• 26 ноября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так это и есть ниша для багажа
На ту полку ничего не влазит! Вы пробовали когда-либо убрать туда чемодан?
Фрекен бок• 26 ноября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Чемодан помещается. Наверх, на ту полку, мы не смогли его засунуть. Не зашел по высоте.
автор Точная копия плова • 26 ноября 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Що значить, не здогадуюся. У нас нижні полички. Нам що, не спати всім разом і чекати, поки хтось не зайде?
Полуничка• 26 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
Мабуть багато кому , якщо квитки розлітаються за хвилини в перший день відкриття. По Україні мене не цікавлять потяги.
Я б такое не носила, но продаю• 26 ноября 2024
Ответ дляФрекен бок
У меня там мой багаж влазит прекрасно. Всегда. Но я а поездку не тащу с собой полквартиры
Фрекен бок• 27 ноября 2024
Ответ дляПолуничка
Билетов нет только на поезд Киев-Варшава. На остальные в наличии.
Цветочница• 16 декабря 2024
Ответ дляПолуничка
До війни ніколи не їздила потягами, але зараз приходиться дуже часто і я дивуюсь які в нас злі і непривітні люди. Щоб полегшити собі життя краще звичайно взяти СВ хоча б менше негативу зустрінеш.
пляхо...краще...ага КРАЩЕ
Встала з ранку хоч нічна зміна і чесно знову намагалася купити ті СВ...
Причому вдень 3 потяги йде...
НІФІГА
Знову
Просто зависає і пише-всі квитки куплені вже кимсь

За 15 хвилин зникли всі квитки :(
може якщо б не ловила люкс, то хоч купе спіймала
Цветочница• 16 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
Угу, как раз с нашими зарплатами СВ брать )))) И дешевле выкупить на двоих все места в купе, чем взять 2 места в СВ. Разница в 1,5-2 раза в зависимости от поезда.
да какими зарплатами - попробуйте просто выкупить те СВ в день продажи в первые 10 минут....
И как раз СВ на двоих дешевле чем 4 места в купе
Цветочница• 16 декабря 2024
Ответ дляПолуничка
а купити його нереально
Полуничка• 16 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
а купити його нереально
Який напрямок? Все реально, зараз попит зріс на свята тому важче
Цветочница• 17 декабря 2024
Ответ дляПолуничка
та канешна
тіпо я не знаю...
Хелм-Київ і зворотній
звісно шо я не тупо посеред року і тижня їду
коли навячання закінчилося або влітку...а там всі влітку їдуть через ту варшаву(хелм) на відпочинок
Я б ще 500 грн накинула за купе СВ щоб гарантовано його мати
Сьогодні о 8 ранку відкрилися 3(!) потяги Київ-Хелм на 4.01
Я починала пробувати на найкращий потяг купе СВ...І шо ви думаєте - постійно викидало ’ці квитки вже хтось придбав’ і у 8-20 не було ЖОДНОГО місця в 3х потягах
Фрекен бок• 20 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
Не знаю, я всегда на двоих выкупала купе, т.к. экономия была порядка 35% на фоне СВ
Цветочница• 20 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
везет
я вставала в 8 утра 3 раза
чтобы купить св на 3.01, 4.01, 5.01
в поезде 2 вагона только св
не вышло
киев-хелм
наверное внутри страны или там в ноябре-октябре попроще

Я часто езжу и купила бы у них абонмент на СВ, чтоб так не мучаться, но нет такой схемы)
Фрекен бок• 21 декабря 2024
Ответ дляЦветочница
везет
я вставала в 8 утра 3 раза
чтобы купить св на 3.01, 4.01, 5.01
в поезде 2 вагона только св
не вышло
киев-хелм

Кому та Польша нужна? Что вы ее в пример приводите. Большинство по стране ездит.