Тётушка Лошадь• вчера в 17:05
Порадьте як краще добратися з Кракова до Києва?
Маю досвід лише з Варшави
Цікавить залізничне сполучення
ПрипоРошенная• вчера в 17:13
Зачем спрашивать як краще, если у вас есть сайт укрзализныци?
Для меня лучше - автобус. Сел в аэропорту Кракова, вышел на Вокзале в Киеве.
Тётушка Лошадь
• вчера в 17:22
Ответ дляПрипоРошенная
Наступного разу обовʼязково запитаю вашого дозволу, що мені запитувати
Тётушка Лошадь
• вчера в 17:22
Ответ дляЩира українка
Тільки поїзд. Краків- Перемишль, Перемишль-Київ.
Дякую
Краків - Перемишль це типу Інтерсіті?
Тётушка Лошадь
• вчера в 17:23
Ответ дляЩира українка
Дякую
Тётушка Лошадь
• вчера в 17:25
Ответ дляКров з молоком
Краков- Пшемышль, Пшемышль- Киев
А підкажіть будь ласка скільки часу запасу брати між прибуттям в Перемишль і поїздом на Київ ?
Тётушка Лошадь
• вчера в 17:26
Ответ дляЩира українка
А підкажіть будь ласка скільки часу запасу брати між прибуттям в Перемишль і поїздом на Київ? Кордон вже в поїзді в Київ чи на вокзалі?
Кров з молоком• вчера в 17:39
Ответ дляТётушка Лошадь
поляки имеют пункт пропуска на вокзале.
но 1) польские поезда часто задерживаются.
2) сейчас идет ремонт железнодорожного полотна. и я часто возвращаюсь с раьоты и вижу обьявление, что поезд что то там- Пшемышль задерживается на 180, 300 минут.
я когда хочу точно попасть, еду автобусом. фликс басы едут с той же галерии Краковской. и приезжают на вокзал в Пшемышль.
Раз одела не бу• вчера в 17:40
Ответ дляТётушка Лошадь
Дякую
Краків - Перемишль це типу Інтерсіті?
Скажите, пожалуйста, а как вы до Кракова смогли добраться?
Щира українка• вчера в 17:44
Ответ дляТётушка Лошадь
Дякую
Краків - Перемишль це типу Інтерсіті?
Так. Але польські поїзда затримуються часто. 0.5- 1 година, то взагалі не запізнення для них. Я їхала один ращ було 2.5 години затримки. Тому я обираю завжди 3-4 години проміжку між потягами.
Щира українка• вчера в 17:48
Ответ дляТётушка Лошадь
Коли виходиш з Інтерсіті, то йдеш проходити польський кордон. Там теж є черги. Через Варшаву-Хелм набагато зручніше.
Тётушка Лошадь
• вчера в 18:36
Ответ дляРаз одела не бу
На повітряній кулі
Раз одела не бу• вчера в 18:37
Ответ дляТётушка Лошадь
На повітряній кулі
Ну, то так і повертайтесь!
Тётушка Лошадь
• вчера в 18:37
Ответ дляЩира українка
Я багато разів їздила Варшава -хелм, жодного разу не запізнювався.
Дякую за інформацію
Тётушка Лошадь
• вчера в 18:37
Ответ дляРаз одела не бу
Ну, то так і повертайтесь!
Хочу різноманіття