Дана-Нирвана• 26 ноября 2024

Давайте проверим результаты соцопроса о выборах

У громадян спитали, якби найближчої неділі відбувалися вибори президента України, за кого б ви проголосували?
Загальна ситуація виглядає сьогодні так:

🔹 Валерій Залужний — 42%;
🔹 Володимир Зеленський — 22%;
🔹 Кирило Буданов — 18%;
🔹 Петро Порошенко — 10%;
🔹 Дмитро Разумков — 7%;
🔹 Юлія Тимошенко — 6%;
🔹 Сергій Притула — 6%;
🔹 Андрій Білецький — 6%;
🔹 Віталій Кличко — 4%;
🔹 Олексій Арестович — 3%;
🔹 Юрій Бойко — 3%;
🔹 Володимир Гройсман — 2%.

Такі дані соціологічного дослідження оприлюднив центр Соціальний моніторинг у вівторок, 26 листопада.
Результат:
вже голосів: 194
38 (19.59%) Не знаю
36 (18.56%) Порошенко
28 (14.43%) Не пойду на выборы
26 (13.4%) Залужный
18 (9.28%) Зеленский
11 (5.67%) Тимошенко
10 (5.15%) Разумков
10 (5.15%) Бойко
9 (4.64%) Буданов
5 (2.58%) Арестович
1 (0.52%) Притула
1 (0.52%) Кличко
1 (0.52%) Гройсман
0 (0%) Билецкий
олена олена• 26 ноября 2024
Цікава тенденція. Тут більшість топлять за вибори тут в зараз, негайно. А переможець - НЕ знає. То для чого тоді вибори?
rybka21• 26 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Ну так в вопросе ведь кандидаты представлены.
40% не устроил ни один.
кандидаті - це ті, що офіційно зареєстровані у предвиборчій кампанії. а не просто прізвища відомих людей.
О_Юми• 26 ноября 2024
Ответ дляAnnaDP
І це дивно. Народ взагалі нічому не вчиться і не розуміє своїх помилок. В президенти має йти досвідчений політик, а не бізнесмен, актор чи військовий. Я поважаю Залужного, але він не політик
Чого це? За останні роки українці здобули купу нових скілів: як втекти від ТЦК, як вижити на мінімалку, як по звуку розрізнити, що летить. Так, як обирати майбутнє покладаючись на здоровий глузд, у цьому списку нема. Але ж не можна сказати, що українці нічому не вчаться
Lisa_m• 26 ноября 2024
Список иллюстрирует известную фразу «бегать по граблям». Поэтому не пошла бы.
Yuljwa• 26 ноября 2024
Ответ дляVShpak
Зараз піарить зелена шобла Залужного !
Того точно - ні !
Хто їм не вигідний, топлять - а тут прям, опитування на опитуванні …
Так запахло выборами, вот и опросы.
Тот же Береза ненавидит Зеленского как никто другой на Ютубе, но системный поклонник Залужного.
VShpak• 26 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Так запахло выборами, вот и опросы.
Не просто запахло, а вони будуть навесні, тільки шобла це й досі приховує !
І 1000 підсовує, і тіпа альтернативу - Залужного …
Ці опитування всі на папері і для червоного словца, навʼязування і пропихування, кого треба.
Yuljwa• 26 ноября 2024
Ответ дляrybka21
Вам важны термины или суть?
Добавьте имён.
Я думала и не придумала.
rybka21• 26 ноября 2024
Ответ дляYuljwa
Вам важны термины или суть?
Добавьте имён.
Я думала и не придумала.
то це ж суть і є
вони всі вже балотуються?
Аноним ФЕЯ• 26 ноября 2024
Вибір без вибору😡
Я проти всіх цих. Краще упразнити тоді цю посаду, аніж так знущатися з українців
sammy• 26 ноября 2024
Дивно,ні мене,ні моїх друзів/ родичів не питали
По-друге,якщо вірити цьому опросу,то наші люди не міняються
sammy• 26 ноября 2024
Ответ дляAnnaDP
’ не вчиться і не розуміє’- це найсумніше
Аноним ФЕЯ• 26 ноября 2024
От наприклад разумков, це ж мразь ахмєтки. В списку немає жодного, хто цікавиться і буде відстоювати інтереси України і українців. Одна підставна бидлота, яка є маріонетками тих чи інших олігархів.

Ось одна зі свіжих новин. Особисто я вже втратила віру, в майбутнє існування цієї країни

_______________

❗️Видання The Times звинуватило українську владу у провалі з корупційних мотивів програми захисту об´єктів енергетики від ракетних атак.

На секретному об´єкті під Києвом бригадний генерал спостерігав, як вибухи руйнують бетонну конструкцію, яку таємно допомогла створити його команда із десяти британських військових інженерів, офіцерів розвідки та дипломатів.

Британські інженери, а також команди з Америки, Німеччини та Японії порадили своїм українським колегам збудувати конструкції для захисту енергосистеми України від російських атак. Однак через дев´ять місяців уряд президента Зеленського так і не зробив цього.

Про це пише видання у статті під назвою ’Через корупцію в енергетиці українцям загрожує смертельний мороз’.

Близько 80% енергетичної інфраструктури України пошкоджено чи зруйновано. За температури нижче нуля Україні загрожують смертельні зимові морози.

Видання з посиланням на джерела пише, що колишній заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко вимагав від компаній 10-відсоткову плату за відбір та подання їхніх проектів на затвердження.

Джерела також повідомили, що під час офіційних поїздок до області Тимошенко стягував плату у розмірі 10000 доларів з компаній, які хотіли отримати візит президента.
Манула• 26 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ

_______________

Я як би теж за скасування посади президента. Але цікаво, зараз хто по вашому гідно міг би представляти інтереси України і українців?
олена олена• 26 ноября 2024
Ответ дляVShpak
А Ви за кого ? Можна і не з списку цього.
VShpak• 26 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ

_______________

І слідом …
Аноним ФЕЯ• 26 ноября 2024
Ответ дляМанула
Не знаю. Можливо є якісь громадські організації, об’єднання, які від щирого серця прагнуть прийти до влади і відстоювати інтереси країни, але ж їх на корню рубають, придушують , не дай бог в країні зʼявиться хоча б натяк на альтернативу олігархату.
VShpak• 26 ноября 2024
А ось так голосує народ в телеграмі, і головне на цих каналах жодної публікації про корупцію влади … А липові опитування - будь ласочка
А ще якщо коменти почитати, то прям переміг ))))
чаревна• 26 ноября 2024
Залужный, британский ухылянт
чаревна• 26 ноября 2024
Порошенко, как попытка в МРЕО, будет себя столько выставлять, пока возможность будет порулить
yuryia• 26 ноября 2024
Залужный инвалид и учёный,книжки даже во время войны пишет,диссертацию.. Какой из него лидер.30 с гаком лет ,а достойных не видели.
Манула• 26 ноября 2024
Ответ длячаревна
Залужный, британский ухылянт
Тільки потужний найвеличніший 4 рази ухилянт Зеленський гідний, більше ніхто!
Щось Маня з передвиборчою агітацією забарилась
Aksinia 111• 26 ноября 2024
Ответ дляyuryia
Так а в списке кто воюет ? Белецкий и Буданов вроде . Может у остальных дети , зятья, братья на войне ? Я не слышала о таких родственниках .
EnotWhyNot• 26 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
На манеже все те же
ну и кукловоды не поменялись, Залужный и Эрмак- это одного поля ягоды. Дальше по списку нет смысла перечислять. Есть еще отбитые, кому Зе заходит на второй круг, мало- прЫтулу давай. Ну давайте, только на остров и без нас
EnotWhyNot• 26 ноября 2024
Ответ дляолена олена
для создания видимости что мы что-то решаем у себя в стране. прощупывание почвы. подсунут либо Зе либо За...
VShpak• 26 ноября 2024
Ответ дляEnotWhyNot
+ 100
Замінять говорящую голову, а рада і дермак залишаться на місці …