У громадян спитали, якби найближчої неділі відбувалися вибори президента України, за кого б ви проголосували?
Загальна ситуація виглядає сьогодні так:
🔹 Валерій Залужний — 42%;
🔹 Володимир Зеленський — 22%;
🔹 Кирило Буданов — 18%;
🔹 Петро Порошенко — 10%;
🔹 Дмитро Разумков — 7%;
🔹 Юлія Тимошенко — 6%;
🔹 Сергій Притула — 6%;
🔹 Андрій Білецький — 6%;
🔹 Віталій Кличко — 4%;
🔹 Олексій Арестович — 3%;
🔹 Юрій Бойко — 3%;
🔹 Володимир Гройсман — 2%.
Такі дані соціологічного дослідження оприлюднив центр Соціальний моніторинг у вівторок, 26 листопада.
🔹 Валерій Залужний — 42%;
🔹 Володимир Зеленський — 22%;
🔹 Кирило Буданов — 18%;
🔹 Петро Порошенко — 10%;
🔹 Дмитро Разумков — 7%;
🔹 Юлія Тимошенко — 6%;
🔹 Сергій Притула — 6%;
🔹 Андрій Білецький — 6%;
🔹 Віталій Кличко — 4%;
🔹 Олексій Арестович — 3%;
🔹 Юрій Бойко — 3%;
🔹 Володимир Гройсман — 2%.
Результат:
вже голосів:
38 (19.59%)
Не знаю
36 (18.56%)
Порошенко
28 (14.43%)
Не пойду на выборы
26 (13.4%)
Залужный
18 (9.28%)
Зеленский
11 (5.67%)
Тимошенко
10 (5.15%)
Разумков
10 (5.15%)
Бойко
9 (4.64%)
Буданов
5 (2.58%)
Арестович
1 (0.52%)
Притула
1 (0.52%)
Кличко
1 (0.52%)
Гройсман
0 (0%)
Билецкий
Ответ дляSonne8752
А нет лидера...
все как всегда
Судя по опросу - как раз есть. Залужный.
Ответ дляrybka21
а хто формував цей списочок?
’Такі дані соціологічного дослідження оприлюднив центр Соціальний моніторинг у вівторок, 26 листопада, передає кореспондентка ZN.UA.’
Ответ дляYuljwa
Только у первых 5 уже 100% в сумме, согласно опросу.
Нет, там другой расчет был. ’Так, у громадян спитали, якби найближчої неділі відбувалися вибори президента України, за кого б ви проголосували? Відповіді були такими:
🔹 Валерій Залужний — 27%;
🔹 Володимир Зеленський — 16%;
🔹 Петро Порошенко — 7%;
🔹 Кирило Буданов — 6%;
🔹 Дмитро Разумков — 4%;
🔹 Юлія Тимошенко — 4%;
🔹 Андрій Білецький — 3%;
🔹 Сергій Притула — 2%;
🔹 Віталій Кличко — 2%;
🔹 Олексій Арестович — 1%;
🔹 Юрій Бойко — 1%;
🔹 Володимир Гройсман — 1%
🔹 Інший кандидат — 3%.
У цьому випадку важко відповісти було 15%, а взагалі б не брали участь у виборах — 10%.
Відповідаючи на це питання, 27% було важко сказати, кого б вони обрали. Ще 14% не голосували б.
Відповідно загальна ситуація виглядає сьогодні так...’
🔹 Валерій Залужний — 27%;
🔹 Володимир Зеленський — 16%;
🔹 Петро Порошенко — 7%;
🔹 Кирило Буданов — 6%;
🔹 Дмитро Разумков — 4%;
🔹 Юлія Тимошенко — 4%;
🔹 Андрій Білецький — 3%;
🔹 Сергій Притула — 2%;
🔹 Віталій Кличко — 2%;
🔹 Олексій Арестович — 1%;
🔹 Юрій Бойко — 1%;
🔹 Володимир Гройсман — 1%
🔹 Інший кандидат — 3%.
Ответ дляrybka21
то ви вже приймаєте участь в піар-акції?
Нет, за Залужного я точно не буду голосовать. Но очень интересно - на форуме большинство тоже за него?
Олечечччка• 26 ноября 2024
Ответ дляКатруська
А Бойко вас не смутил?)
И он смутил, просто я до Арестовича дошла и сразу написала
Олечечччка• 26 ноября 2024
Ответ дляДана-Нирвана
А за кого вы буде голосовать?
Ответ дляОлечечччка
А за кого вы буде голосовать?
Я нажала ’Не знаю’.
Ответ дляМанула
Там трохи інші цифри. Не дуже зрузуміло, що вони складають разом
Да, я опубликовала их общий вывод и специально добавила то, что было в опросе: ’не знаю’, ’не пойду на выборы’
Ответ дляМанула
Ясно, какие-то глупости придумали.
В любом случае, 40% ещё не определились, поэтому теоретически можно достать кого-то, пиарить его и получить реального кандидата.
Я думаю, что запрос сейчас на супермена, сильную руку, военного человека или из спецслужб, потому очевидные реальные кандидаты Буланов и Залужный.
На кого сделают ставку, тот и будет. Раскручивать совсем новое лицо так быстро вряд ли получится.
Ответ дляYuljwa
Ясно, какие-то глупости придумали.
Зараз піарить зелена шобла Залужного !
Того точно - ні !
Хто їм не вигідний, топлять - а тут прям, опитування на опитуванні …
Того точно - ні !
Ответ дляYuljwa
Ясно, какие-то глупости придумали.
як можна взагалі визначитись без кандидатів?
А хто ще за цирк продовжує голосувати ?
Вам все подобається, потужнєнько вас мають, а ви не проти ще ?
Тут The Times статтю опублікував.
Суть: 9 місяців тому Україна мала все, щоб почати будувати захист енергетичної інфраструктури третього рівня. Але, через корупцію і договоняки, не зроблено НІ- ЧО-ГО.
Це нам, щоб розуміти власні перспективи. Які невеселі, мʼяко кажучи.
Ось тут можна прочитати повністю:
Тезово:
1. Команда із 10-ти британських військових інженерів, офіцерів розвідки та дипломатів допомагала Україні розробити та випробувати спеціальне покриття для обʼєктів енергетичної інфраструктури.
2. Через 9 місяців роботи (в секретному місці, під постійною загрозою російських авіаударів), британські інженери разом із командами з Америки, Німеччини та Японії порадили своїм українським колегам побудувати конструкції для захисту енергомережі України від нападу Росії.
3. Але нічого не зроблено і досі. Через корупцію, стверджує видання. І це при тому, що близько 80 відсотків обʼєктів енергетики пошкоджено або знищено.
4. Мустафа Найєм, керівник агентства із захисту критичної інфраструктури, пішов у відставку, стверджуючи, що проєкт навмисно затягується через відмову Києва виділити кошти, виділені на його реалізацію. Уряд не виділив 1,4 мільярди євро, заблокував ці кошти. Найєм стверджує, що за цим стоять «особисиі інтереси». Він підозрює, що проєкт затримався через те, що чиновникам в офісі прем´єр-міністра не платили хабарі. Через це всі роботи були зупинені.
5. Підрядники (в тексті є прізвища) заявили, що вони намагалися продовжити будівництво бункерів, але їм довелося брати кредити, щоб фінансувати мінімальний обсяг робіт. Через це споруди ще далекі від завершення. На підрядників чинились атаки з боку силових структур - обшуки, вилучення компʼютерів, документів.
6. Зеленський звільнив Володимира Кудрицького, виконавчого директора державної енергетичної компанії України, припустивши, що він винний у невиконанні захисту. Інсайдери стверджують, що саме це звільнення зміцнило владу Єрмака. Бо Кудрицький був надто «неслухняним» і непідконтрольним.
7. Далі у гру вступає звільнений з ОП Кирило Тимошенко, нинішній відповідальний за комунікації в Міноборони. Саме він є неофіційним захисником урядових будівельних проектів.
8. Джерело видання розповідає, що Кирило Тимошенко вимагав від компаній 10-відсоткову комісію за право працювати. Також він збирав великі суми готівки та роздавав їх неофіційним радникам-«волонтерам» в офісі президента. Також Тимошенко брав по 10 тисяч доларів з компаній, які хотіли отримати доступ до президента під час офіційних поїздок у регіони.
9. Зараз, щоб не було колапсу енергосистеми, Україна користується захистом «першого та другого рівня», це постачання Британії та інших партнерів.
10. Якщо Трамп обмежить допомогу Україні, Києву доведеться обмежити свої ракети ППО. Тоді постраждають всі і все.
11. Прес-секретар Кирила Тимошенка спростував звинувачення.
Мені цікаво, а який прес-секретар може бути у Кирила Тимошенка, який офіційно представлений як «радник міністра оборони»?! З яких пір у радників свої прес-служби? А який у них статус? Хто платить зарплату працівникам таких прес-служб? Чи таки «волонтери» на готівці від відкатів?
Тут The Times статтю опублікував.
Ось тут можна прочитати повністю:
Тезово: