"25 ноября 2024 года киевский режим нанес еще один удар восемью оперативно-тактическими ракетами «ATACMS» по аэродрому Курск-Восточный. В ходе обследования мест, подвергшихся атакам, достоверно подтверждено, что ВСУ наносили удары оперативно-тактическими ракетами «ATACMS» американского производства.
Министерство обороны Российской Федерации контролирует обстановку, ответные действия готовятся."
Они ж говорили что если ударят по ним оружием иностранны, то они ответят и красная линия. Ната уже ударило как видим
что-то красные линии все коричневее
vasilisa-l• 26 ноября 2024
Ответ дляPinkMa
из деганы свято уверены что они самые сильные и не победимые, а арешник аналоговнет
БойАрешник)) у них действительно сильный
Ответ дляМанула
Не будуть вони лупить по Нато, принаймні зараз, все Україні дістанеться ...
На жаль
Українці повинні стримувати, виматувати, а пуйло воює тут типу з нато. На нашій землі.
Слабак воювати з Нато. А ось бити по країні яку роззброїли , вивезли частину потенціалу...то гаразд.
Обеспакаїваютца
НаПотом?
’Керівник спеціального штабу з питань України при Міноборони Німеччини, генерал Фройдінг заявив, що у Німеччині бачать ознаки того, що російська армія до 2029 року хоче досягти таких спроможностей, аби здійснити нову агресію, у тому числі проти держави НАТО.
Він наголосив, що Росія є зараз і лишиться в осяжному майбутньому найбільшою загрозою для Західної Європи і для Європи в цілому’’
Чого гідру не давити було в зародку? Навіщо це вирощувати,? Ресурси, ось що тримає гідру і що цю погрозу зростило. Ресурси заходу.
Не дивись наверх( с)
НаПотом?
Не дивись наверх( с)
Ответ дляLudaSHS
Обеспакаїваютца
НаПотом?
Не дивись наверх( с)
НаПотом?
Не дивись наверх( с)
Ну всі ж хотіли бути ’зручними/толєрантними’, щоб єжєлі що, типу ми с краю стояли і газ та ресурси й далі отримувати, та свої товари продавати, бо гроші ж не пахнуть.
Ответ дляLudaSHS
Обеспакаїваютца
НаПотом?
Не дивись наверх( с)
НаПотом?
Не дивись наверх( с)
Угроза только после Украины ))
Украина сдерживает , вяло текущий конфликт им удобен и всячески будут его тлеть .
Coffee is Love• 26 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
І щось тільки по нам били і б´ють.
Ці пустомелі задрали...
Хочете сказати що то неправда в новинах і ЗСУ не б´є по Російській Дегенерації?
Ответ дляliss
Угроза только после Украины ))
Нажаль для нас. США розгортають ракетні війська біля Японії. Сумний висновок в тому, що поки вони не будуть готові розгорнутися у всіх регіонах, мабуть, у нас буде все тягнутися. І Трамп затих.
Ответ дляLudaSHS
Я маю на увазі щодо Сша. Як і цей міщер піде, то мізеру Ес не достатньо. Тому думка стала, треба було вчасно давати і зупиняти це все більш активно і більшими ресурсами.
там вон росиянский военный написал, что по его мнению в новостях западных стало меньше ’за Украину’, а стало больше ’против раши’
они походу как жирафы медленно поняли что угроза намного больше и что как они думали схавав Украину ухйло остановится, а оказывается что нет.
Я вообще не понимаю как в 21м веке, куча аналитиков, разведки, Портников, да даже посади человека чтобы постоянно слушал рос новости и читал форумы и каналы чтобы следить за повесткой - как этого то ли нету, то ли не ясно чего они не поняли еще в 2008м к чему все идет. не понимаю
Ответ дляPinkMa
Там М Ткач зробив статтю про тіньовий флот рф. Захід сам спонсує це все одною рукою. Сам дає кошти на воєнку раші