Мастер Класс• 26 ноября 2024
Что за мода у котов оставлять что-то в тарелке, сколько бы там не было наложено?
3@йk@• 26 ноября 2024
Ответ дляХома з пастою
У нас в кухні тюль був до підлоги. Прийшлось вище перевісити. Хвостата зараза мало того що не доїсть ніколи мокрий корм, ще й затягувала його ближче до вікна і прикривала тюлем. Ну щоб бути впевненою що ніхто з нас її корм не зжере.
Та ладно корм...
Моя якось в тюль наригала (вибачте!))
Їжею.
І я не могла зрозуміти, звідки ж це тхне
Моя якось в тюль наригала (вибачте!))
Їжею.
Та никада в жизни• 26 ноября 2024
Ответ для3@йk@
І о 5 будять, бо хочуть погодувати)
Я принципово не годую о 5. Привчила.
Навіть якщо встаю води попити або в туалет.
Моя лежить в ногах мовчки хоч до 9 .
Але сухий корм є завжди. А от вологий даю зранку і ввечері.
Моя лежить в ногах мовчки хоч до 9 .
жижифреймут• 26 ноября 2024
Ответ дляНа паровозе
Мої теж залишають, я ці залишки збираю в пакетик і годую бездомних котиків біля дому.
Так може ви багато сипете ?
Або пізніше захоче ? Навіщо забирати ?
Хома з пастою• 27 ноября 2024
Ответ для3@йk@
Та ладно корм...
Моя якось в тюль наригала (вибачте!))
Їжею.
Моя якось в тюль наригала (вибачте!))
Їжею.
Тю, ми брудні шкарпетки мусимо ховати від кота поглибше в кошику на брудний одяг. Інакше вона їх виймає і прикриває свої справи в лотку.
На паровозе• 27 ноября 2024
Ответ дляжижифреймут
Так може ви багато сипете ?
Або пізніше захоче ? Навіщо забирати ?
Я про вологий корм, він потім смердить. А сухий в них постійно в мисочках стоїть.
жижифреймут• 27 ноября 2024
Ответ дляНа паровозе
Я своїй вологий вранці даю ,з´їдає півпакетика ,інше доїдає до 15-16 год.Не смердить