Несу пургу• 22 июня в 22:14
Що для вас ваші собаки?
Без комплексів• 22 июня в 22:18
Ответ дляДевальвация
Я собаку мужа потеряла, чему несказанно рада
следующая вы на очереди....
Несу пургу
• 22 июня в 22:37
Ответ дляМарічка
А для вас?
Враження, що весь всесвіт. Я настільки її люблю, що іноді задумуюсь чи це нормально
Ля-ля-ля• 22 июня в 22:42
Ответ дляНесу пургу
Нормально.
БезникаяЯ• 22 июня в 23:09
Ответ дляНесу пургу
Для мене теж увесь всесвіт. І зараз цей всесвіт дуже хворий😭😢 боремося і віримо🙏 наскільки це важко не передати словами😭😭
Несу пургу
• 22 июня в 23:10
Ответ дляБезникаяЯ
Все буде добре
Несу пургу
• 22 июня в 23:25
Ответ дляБезникаяЯ
Дякую🫶 дай Бог🙏
Бог дасть.
Ми свою коли забрали, я так боялась, що здохне бо вона була скелетом ще й не їла, це був кошмар, але все нормалізувались.
В у вас все буде добре!
БезникаяЯ• 22 июня в 23:51
Ответ дляНесу пургу
Бог дасть.
В у вас все буде добре!
Дякую Вам за підтримку 🙏🫶
Леплю из пластилина• 23 июня в 13:43
Мой маленький подопечный, мой партнер, моя душа, моя любовь. Мое нежное зависимое солнышко. Малыш, который показал мне мир вокруг, на который обычно смотреть просто нет времени или кажется неважным.
Малыш, если что, совсем не маленький) просто для меня малыш