Я б взагалі заборонила це шоу,гидко дуже гидко,що всі на ходу перевдягаються та перевзуваються
Курки ідуть туди заради підняти статистику в своєму інстаграмі
Kot_v_meshke• 26 ноября 2024
Вообще как то все равно. Шоу как публичный дом. Что можно ожидать от участниц? Продажные шл..шки.
Ответ дляKot_v_meshke
Курки тупі
Kot_v_meshke• 26 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Курки тупі
Та не тупые. Они ж не ради холостяка идут туда. Рекламируют себя. А курки тупые потребляют этот контент.
shkoda_anna• 26 ноября 2024
Ответ дляmammyanny
А Мишину с интервью на мальдивах уже обсудили?
Давайте! Что там?
Natalia Счастливые покупки.• 26 ноября 2024
Ответ дляmammyanny
Нее, а что там, я давно от неё отписалась, надоела.
Дружелюбна• 26 ноября 2024
В цьому шоу Холостяк нема зовсім нічого щирого, все це гра , якщо Олександру Терену кажуть в навушник що казати і що запитувати у дівчат , то це все одно що серіал.. Тому перестала дивитися цього Холостяка. І ще після того як почула що історія Квіткової і Добриніна це все теж договорняк і навіть весілля було прописане у контракті .. То взагалі рахую це шоу нікчемним.. Пуста трата часу ... 😏
Ответ дляЖули-ули
Ну і сам холостяк зі своїх причин пішов у шоу
Як і дівчата
Ви серйозно хочете засуджувати ветерана?!
Мда
Ответ дляДружелюбна
А ви цей договір бачили?
Ответ дляДружелюбна
Первый раз слышу про Квиткову такое.
Дружелюбна• 26 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
А ви цей договір бачили?
Ні , але про це казали учасниці колишніх шоу, або які нещодавно покинули шоу .. Кому цікаво гляньте на ютубі .
Дружелюбна• 26 ноября 2024
Ответ дляNatalia Счастливые покупки.
Первый раз слышу про Квиткову такое.
Я була в шоці коли таке почула ...
Ответ дляДружелюбна
Так і народження дитини також
Це сумно, але це дало їм більше популярності та уваги, гроші, дитина все таки має батька який його любить та матір. Але все одно… трошки гидко
Дружелюбна• 26 ноября 2024
Ответ дляЛеска
А вы думали там реально шукають любов?
Думала спочатку коли були ще перші холостяки , але зараз впевнена що це все договорняк.
Дружелюбна• 26 ноября 2024
Ответ дляЖули-ули
Так і народження дитини також
Так, гидко і мені , що це все було для того щоб прославитись, набрати популярності, підписників . А Кохання там не було, то все контракт.
Ответ дляЛеска
З яких причин?
Хоче зробити себе впізнаним і привернути увагу до положення інвалідів (звісно, це також дасть змогу жити йому комфортно) поки в нього такі наївні та чудові бажання, звісно, бути багатим та популярним він також хоче.
Він це казав. Що про кохання там немає й мови.
Ответ дляЖули-ули
Цитуйте, де я засуджую?
Що він ,як ті курки
Ответ дляНаталка -русалка
Курки тупі
Так умные и не пойдут в такое шоу сниматься . Кому это надо унижаться и конкурировать с двумя десятками баб за мужчину? Это вполне логично , что в такую программу пойдут только те, кому надо лишний раз пропиариться, получить дополнительную популярность.
Ответ дляДружелюбна
Вони бачили договір?
marydgayne• 26 ноября 2024
Ответ дляДружелюбна
прочитала сейчас про Добрынина. так они поженились. сделали ребенка и купили вместе квартиру. где тут договорняк??
marydgayne• 26 ноября 2024
Ответ дляДружелюбна
вы верите всему, что говорят в интернете и ютубе? действия людей - лучший тому показатель. ребенок тоже был прописан в контракте?