Лунтик-паунтик• 27 ноября 2024
Що це за мода блокувати людей?
Можливо зможе хтось пояснити?Військові блокують близьких людей:коханих,дружин і навіть просто знайомих з якими знаються роками.І це без причини...Відноситься не до мене, але з багатьма моїми знайомими це відбулось.Це так в усіх?Чи це їм так "пощастило",до служби з ними такого не було ніколи...
IQ 80• 27 ноября 2024
Почему мода? Если устал от этих людей? И почему только военные? Я не военная, но давно уж некоторых заблокировала.
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Для мене дивно,як дорослі люди вдаються до таких вчинків,як блокування.Ще могла б зрозуміти,якби це були незнайомі люди,які набридають,але не близьких...
Українська Мрія• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
А для мене дивна Ви і Ваша ця тема.
Мамина корзиночка• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вот сходите на ноль и может сразу поймёте.
Все до блиску• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Жаль що вас незнайому людину не можна заблокувати.
А б зробила це.
Засомневаю• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вам какое дело до других??? Вам дивно - не блокируйте.
Дуболом• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Нікому не потрібно ваше розуміння. Дорослі люди можуть вчиняти так, як їм зручно.
Пухнасті штани• 27 ноября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мені також цікаво для чого в соц мережі змінюють своє ім´я ?
Щоб не знайшли.
Вчора тема була ´невже людини може не бути в соц мережах??? Дуже треба знайти´
Тётушка Лошадь• 27 ноября 2024
Тому що всі ті люди, що нас захищають, вже давно втратили здоровий глузд, повернуться і з´їдять спочатку своїх рідних, а потім і вас. Ви до цього ведете, автор?! Чи у вас інші мотиви?
Все до блиску• 27 ноября 2024
Може це автор вчорашньої теми ’всі з короною. мені не відповідають’?
Надоїдала людям, ігнорування вона не зрозуміла то вони і заблокували її, щоб дійшло.😁
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Ні.Це ж відноситься не до усіх.Просто цікаво дізнатись чому саме так відбувається...
Котики-муркотики• 27 ноября 2024
Родные и знакомые тоже надоедают своими постоянными вопросами, на которые военные не могут им ответить, поэтому они их и блокируют.
Мой родной брат заблокировал маму, а всё потому что меньше ей надо было ему названивать и интересоваться, что они едят, тепло ли одеваются, нет ли у него температуры, бо голос стал хриплым и о прочией лабуде. Они там воюют, а не на курортах.
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Ні.Вчора жодних тем не створювала...
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Тобто мама не має права нічим поцікавитись у сина?
БезникаяЯ• 27 ноября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Жесть
Засомневаю• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Это не ваше дело абсолютно
Каяспер• 27 ноября 2024
Вы не моя свекровь? Я ее заблокировала везде, чтобы нос свой не совала и сплетни не выдумывала.
Платье Длинное бальное• 27 ноября 2024
Він сидить в окопі, поруч орк лазе, А йому в цей час родичі наярюють.
Лунтик-паунтик
• 27 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Ой,а як ви здогадались?
Приймайте гостей,я вже на вашому порозі...
Каяспер• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ой,а як ви здогадались?
Она знает, что я ее не принимаю у себя дома по ее односторонннему хотению.
Укр_жіночка• 27 ноября 2024
Ответ дляКаяспер
Когда я столкнулась ближе со своей свекровью, то в те счастливые времена, ещё не был так развит интернет, а о блокировках вообще никто еще не слышал. Пришлось ртом слать. 20 лет прошло, я еще ни разу не пожалела об этом.
Котики-муркотики• 27 ноября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Сын на передовой, какие личные вопросы о его досуге? Есть возможность сам позвонит, нет возможности, нечего его беспокоить и спрашивать, хорошо ли он кушал, хорошо ли спал, тепло ли одевается и т.д. ему не до этого, когда над головой разная хрень летает.
Аноним Советчик• 27 ноября 2024
Знайшли з чого переживать, заблокували у відповідь, стерли всі контакти і забули.
Котики-муркотики• 27 ноября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Автору этого не понять.
Она тролль 100%.