АсобеннАя• 27 ноября 2024
Девочки, проголосуйте за зимние ботинки.
Спасибо
Результат:
вже голосів:
45 (38.79%)
Не нравяться
37 (31.9%)
Фото 1-2
21 (18.1%)
Фото 6 (в комментариях)
13 (11.21%)
Фото 3-5
Белоснежко• 27 ноября 2024
Ответ дляЖенщина с косой
Первые пять - это же одна модель, мне не нравится. 6 - еще куда ни шло, ближе к классике.
да, фото 6 лучше
Відірву та викину• 27 ноября 2024
В 6м варианте, мне не нравится, что пол щиколтотки в холоде, там только резинка. У меня были челси зимние с резинками - больше не хочу.
Из них всех мне больше 1е нравятся, но верх, подошва как для меня слишком тяжелая будет.
Чупа-чупс• 27 ноября 2024
Какие то они одинаковые все. Я три раза фото пересмотрела, пока заметила разницу. Последние не увидела. Но тоже не сильно
ЖаннаНеАгузарова• 27 ноября 2024
Ответ дляАсобеннАя
Фото 6
Эти челси еще ничего. Остальные не нравятся
Кров з молоком• 27 ноября 2024
Поки не приміряєте, не зрозумієте, чи вони для Вас підійдуть.
Не дивлячись на масивність таке взуття может бути як важкими по вазі, так і легенькими, це також важливо розуміти.
По фото Ви цього не будете знати.
Беріть ті, що вище, тим паче, що на зиму.
Тут ще важливий момент - вони тільки на вузьку або середню стопу.
Зважте й на це!
Я міряла подібні модельки.
Ходжу в демі схожих як на фото 1-2
Мені мега зручно, що високі, не важкі, нога за рахунок масивної підошви взагалі не мерзне, навіть при легких морозах.
До всього, вони виявились при ходьбі безшумними.
Вдалих покупок, автор
По фото Ви цього не будете знати.
Зважте й на це!
Я міряла подібні модельки.
Ходжу в демі схожих як на фото 1-2
Вдалих покупок, автор
Замороженная селедка• 27 ноября 2024
Ответ длямульти1
гімнодави
а зимой шо, луг с цветочками? Как раз жижу месить