Курочка-чубаточка• 27 ноября 2024

Навіть мартінси вузькі, ридаю (((

Вже який рік поспіль не можу підібрати собі черевики на шнурівці. Нога широка, високий підйом.

Поміряла свої старі мартінси, нога влізла, але розмір вже замалий. Нашкребла грошей, пішла в Стилягу міряти, а вони всі на мене вузькі(((((
А така модель, як у мене, із титановими вставками - то я для таких уже застара, важко носити.
І от що робити? Де можна купити прості чорні черевики на дуже широку ногу?
Амелі на мілені• 27 ноября 2024
Купіть чоловічі, там точно влізете. Ще й розмір можна більший взяти. Ну або дутіки.
So_so• 27 ноября 2024
Так может Вам типа угги смотреть? Удобную широкую и мягкую обувь
Шиворот Навыворот• 27 ноября 2024
шити на замовлення
So_so• 27 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
+1 к дутикам, они во многих марках есть, я хотела купить райкер, а они широкие на меня
Сяду на шию, дорого!• 27 ноября 2024
у меня косточка на ноге, а сами ноги худые. то несксолько лет не могу купить деми ботинки. то сбоку давят то вверху широкие.
короче ношу сейчас кроссы, а зимой спорт марки.
Міряно-переміряно• 27 ноября 2024
Я у Атлетиксі собі планую купити у чоловічому відділі.
Мій 39 розмір там зазвичай є.
Синові там купила outventure саме чорні, у нього теж дуже широка нога і високий підйом, тільки розмір 41.
То вже був третій магазин, без світла, купа народу, на мене у мене банально сил не вистачило. Але я пам´ятаю, де вони стоять.

Широкі ще є скетчерс, але вони більш спортивного вигляду зазвичай. І Рікер бачила непогані. Це все у одному ТЦ.
Рання пташка• 27 ноября 2024
А почему даже? Мартинсы не самая удобная обувь. Теперь это только название и тех, что были 20 лет назад давно нет.
Смотрите модели такого плана у других брендов, есть много моделей унисекс.
Рогнеда Карповна• 27 ноября 2024
Panama Jack, Pikolinos
euhunter• 27 ноября 2024
Смотреть модели с отметкой ширины.
Вот эту пробовали?
Если и эта узкая, смотреть Ессо. А после изуцать таблицу ширины и искать где такие дают.
Задираю носа• 27 ноября 2024
А у меня наоборот, очень узкая. Не могу подобрать обувь, все шатается, хотя мой размер.
Карма хамелеона• 27 ноября 2024
Подивіться на Тімберленд, в них є ширина Wide. Можливо, підберете собі модель.
Або дійсно в чоловічому розділі дивитися.
Бутербродница• 27 ноября 2024
Летом кроксы носите? Если да, то это результат. Стопа разьезджается вширь
Матраскин Брат• 27 ноября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Мій 39 розмір там зазвичай є.

Дайте вгадаю, Київ? Бо тільки киянки не питають про місто
черная мамба• 27 ноября 2024
Ответ дляeuhunter
Смотреть модели с отметкой ширины.
Вот эту пробовали?
Екко в принципе узкая обувь
черная мамба• 27 ноября 2024
Ответ дляБутербродница
Такой дичи я еще здесь не читала
euhunter• 27 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
Екко в принципе узкая обувь
Конечно нет, там разные модели разной ширины.
черная мамба• 27 ноября 2024
Ответ дляeuhunter
Конечно да
Дівчина Бобула• 27 ноября 2024
https://www.6pm.com/p/womens-propet-dasher-black/p...
Коли мовчу- приємна жінка• 27 ноября 2024
Та же проблема.
Стала ориентироваться на обувь типа анатомической - с широким носком
Нахожу в инстаграм
Купила сандалии (фирма Merle, ортопед открыла свой магазин ), но дороговато
Сейчас зимние в другом месте присмотрела , хочу взять. Все остальное узкое и давит , потом ноги отекают и болят
Дівчина Бобула• 27 ноября 2024
https://www.6pm.com/filters/women-boots/CK_XARCz1w...
Задираю носа• 27 ноября 2024
Ответ дляБутербродница
Проверю, у меня узкая нога. Попробую летом растоптать кроксами.
Сарафанное радио• 27 ноября 2024
У меня широкая и подъем , еще р 40, ближе к 41.
Это трындец..
Беру Скечерсы 41, чуть больше получ размер по длине, я уже и привыкла,чтоб пальцам свобода была.
А так и 41 в других фирмах - маленькоие((.
Вон Коламбия 42 мерила вообще впритык, вот как, что ща размеры- ХЗ...
12 галюцинаций• 27 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
Такой дичи я еще здесь не читала
Лучшее в мире образование (с)
Міряно-переміряно• 27 ноября 2024
Ответ дляeuhunter
Смотреть модели с отметкой ширины.
Вот эту пробовали?
Ессо вузькі всі якраз. Не варіант.
автор Курочка-чубаточка • 27 ноября 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Чоловічих мартінсів на мене немає у них, лише 42+. Замовляти без примірки не ризикну. Взуття дорогезне, а нога проблемна
Міряно-переміряно• 27 ноября 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Автор про місто не пише, хтозна, звідки вона.
Я у Києві, але ті марки, що написала, продаються у багатьох містах.
Без примірки на таку ногу точно не варто купувати у будь-якому разі.
Ответ дляSo_so
Уггі - це зимове взуття. Я шукаю Демі, без підкладки.
Зараз ношу старі черевики, яким 12 років вже, придбані випадково. Різноманітні кроси. Але ж хочеться нове взуття і саме черевики на шнурівці
Ответ дляSo_so
Не люблю Рікер, на мене мало що з їхніх моделей підходить. І їхні магазин продають паль, підробку під мартінси. Бачила у нас в магазі в квадраті. Де гарантія, що решта взуття не паль?
Міряно-переміряно• 27 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
Такой дичи я еще здесь не читала
Ага. Хтось у це вірить.
У мене старший народився з трикутними ніжками, як каченя. Тоді, ясна річ, він ще не ходив.
І досі нога широка. Як у мене і чоловіка.
euhunter• 27 ноября 2024
Ответ длячерная мамба
Конечно да
Возможно вы не знали или специально не искали. У Екко есть разная ширина. Отмечается буквой W в коде модели. Да, это ограниченный выбор. Но он есть.