очки_ннадо• 27 ноября 2024
Як погасити податковий борг? Єдиний податок
Після подання декларації за 3й квартал маю борг в 1000грн. Вчора оплатила його разом з платою за Листопад. Дивлюсь, сума зарахувалась, але борг присутній досі.
Так буде до моменту подачі декларації за рік, чи треба ще щось подати?
Нетутешня• 27 ноября 2024
Можливо ще не оновились розрахунки, почекайте день-два. Яка у вас група - 3? Борг за єдиний податок?
очки_ннадо
• 27 ноября 2024
Так, третя група. Єдиний податок.
Ця сума вже відображається у мене. Єдине, що я платила її разом з місячною не розділяючи, можливо, варто було б.
Заліковий троль• 27 ноября 2024
Якщо вчора оплатили, то інформація оновиться завтра. Я так помітила, що це відбувається через день
НеКонец-Света• 27 ноября 2024
в кабинете будет видна ваша оплата завтра, скорее всего.
счета обновляются медленно там
очки_ннадо
• 27 ноября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Дякую за підказку, чекаю тоді.
очки_ннадо
• 27 ноября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
счета обновляются медленно там
Так оплата сама є, але борг висить. Система не перекрила вчорашньою оплатою його.
НеКонец-Света• 27 ноября 2024
Ответ дляочки_ннадо
проведет завтра
Чарівна патика• 27 ноября 2024
Ответ дляочки_ннадо
Так, третя група. Єдиний податок.
З якою місячною? Третя група платить єдиний податок після декларації протягом 10 днів, за квартал
очки_ннадо
• 27 ноября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Я плачу щомісячно, щоб не накопичувалась.
Тому й думаю, що перерахунок може бути після подачі декларації за 4 квартал
очки_ннадо
• 27 ноября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Чи не рахунок ЄСВ ви його сплатили?
Ні, по qr коду з кабінету
Чарівна патика• 27 ноября 2024
Ответ дляочки_ннадо
Ні, по qr коду з кабінету
Тоді чекайте, у вас взагалі має бути переплата тоді
Нетутешня• 27 ноября 2024
Ответ дляочки_ннадо
Не зовсім зрозуміло, якщо ви платите щомісячно, тобто наперед, звідки у вас борг? Зараз може бути тільки борг за 3 квартал - липень+серпень+вересень.
очки_ннадо
• 27 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
Я ж так і написала, що борг за 3й квартал