Мальдивирую• 27 ноября 2024
Нужно ли замачивать новые джинсы перед тем,как их подшить.
Мне в ателье сказали,что они сядут пи стирке на 1,5 см.
Анонім Секретар• 27 ноября 2024
Та они поразному садятся смотря сколько спандекса. Или чистый коттон или с добавками 2 % 5% и т.д.
Конечно, лучше после стирки подшивать. Они ещё после носки растягиваются. Сколько подшивала себе, прям критично сильно не садились.
Без Баяна• 27 ноября 2024
У мене переважно 100% котон джинси, то я не помітила, щоб дуже сідали. Для мене то критично, бо висока і завжди все коротке
ТигрЛьвович• 27 ноября 2024
ну канєшно тільки після прання, ви що, хочете їх підшити, потім попрати і вони підсядуть, буде ходить як підстрелена, як наче ви джинси у меншої сестри взяли поносити, як наче ви виросли, а джинси ні.
Престидижитатор• 27 ноября 2024
Сколько было джинс, ни одни существенно не уменьшились. Но у меня большинство с эластаном. Возможно, лучше всё же простирать.
В процессе носки джинсы действительно растягиваются. Но только в ширину.
КонхфЭдкаТузик• 27 ноября 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Підтримую. Помічала завжди тільки зміни в ширину. Ну в принципі, так воно в тканинах і задумано: що тканина мусить розтягуватися в боки (наприклад на стегнах), а не вздовж (на колінах). Все життя підшиваю собі джинси сама, ніколи не помічала якоїсь видимої зміни довжини після прання. Хоча може це я така не прискіплива до зовнішнього вигляду))
осень харашо• 27 ноября 2024
Постирайте в машинке. Вроде и не сложно - зато точно будете уверены, что джинсы сядут на вас идеально.