Вишня на торті• 27 ноября 2024
Порадьте мотиваційні книги, які можуть вплинути на мислення, для підлітка
Або щось на кшталт цього - психологічне, які сподобаються 13-річній дівчинці. Миколай готується)
Коко Шанель• 27 ноября 2024
А це дівчинка буде сприймати як подарунок ?
Якщо так - можете її самі спитати . Зазвичай підлітки знають що бажають
Простоваля• 27 ноября 2024
7 навыков высокоэффективных подростков, моей в 12 очень зашла. Но она читает и много, так что книги ей в радость.
Вишня на торті
• 27 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Дякую, цю маємо вже
Вишня на торті
• 27 ноября 2024
Ответ дляКоко Шанель
Так, звісно, дещо знаю, але хочу і порадитись з вами, може хтось щось підкаже ще
Простоваля• 27 ноября 2024
Ответ дляВишня на торті
Дякую, цю маємо вже
а Гиппенрейтер, У нас різні характери. Як бути?
Вишня на торті
• 27 ноября 2024
Ответ дляПростоваля
Дякую, цієї назви не знаю, прочитаю зараз