ДаЗдраПерма• 27 ноября 2024
Як ви готуєтесь до процедури лазерної епіляціі?
Збриваєте зайве волосся чи можна зняти ділянки депіляційним кремом ?
ПробілНеПрацює• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Сбриваю, крем почему то сказали нельзя
Потому что большой шанс ожога
Ms. Dolly• 27 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Потому что большой шанс ожога
при чем тут крем?🤔 его уже и следов не будет во время процедуры
ПробілНеПрацює• 27 ноября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Почитайте принцип действия крема депилятора. Он даже кутикулу растворяет
Роза в вазі• 27 ноября 2024
Тільки бритва, акуратно. В моєму випадку напередодні, бо якщо в той же день видаляти, потім подразнення - чутлива шкіра.
Ні висмикувати, ні хімічним шляхом (крем) користуватися не потрібно, підвищується ризик травматизації
Калинові вуста• 27 ноября 2024
То хіба підготовка? От років 13 тому, коли я тільки почала робити епіляцію, треба було десь за півгодини до випити кетанов)) або коньячку)) бо лазер був мегаболючий в ніжних зонах...
Королева спама• 27 ноября 2024
только бритва. да и мастер должен сам говорить про подготовку к процедуре
Калинові вуста• 27 ноября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Я багато разів робила лазер після крему. В мене після бритви більше подразнення. А на крем шкіра нормально реагує
Триндю-бриндю• 27 ноября 2024
Не треба кремом. Вони навіть попереджують, щоб перед процедурою не користувались ніякими кремами
Я просто голю
Триндю-бриндю• 27 ноября 2024
Ответ дляКалинові вуста
Напевно ще й від чутливості залежить. Ми з подругою робили у одного майстра на одному апараті. Їй дуже боляче бікіні. Мені відчутно, наче трохи пече, але це не біль, це трохи підпікає, ак гаряча вода. Може ще й від волосся залежить - в неї темніше та більш жорстке
Калинові вуста• 27 ноября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
От і в мене темне і жорстке тоді було. І густе.
Мексиканочка• 27 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
А вы пробовали мазать кутикулу?