Чорнобаївка• 27 ноября 2024
Я впевненна що лікарям пофіг на бідних людей
Мама у лікарні. Біля 2 тис в день . Це без узі, мрт, КТ і всього остального. За крапельниці плати, за уколи плати, лікі купуй
От реально бідна людина приречена
Крайня невістка• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Моєї мами ні, слава Богу ж ми. Але якщо без грошей? А ви знаєте що ліки є? І перша допомога є? І мрт безкоштовне є, і узі. Тільки чого лежати у держ лікарні і платити за то все?
Не платите!
Я в палате на 4 была единственной, кто не платил за установку капельницы.
Так соседка по палате еще и возмущалась мне, почему это она платит, а я нет
Подтяжка• 27 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
При чому тут лікарі? Чому місцева влада не робить ремонти і не виділяє гроші на бесплатні ліки?
Є централізовані закупівлі, і місцева влада тут ні до чого
Чорнобаївка
• 27 ноября 2024
Ответ дляПодтяжка
Автор , якщо лікарня заключила контракт з нсзу по ліки повині бути безкоштовні, і мрт і узі. Якщо ні , пишіть скаргу в нсзу або дзвоніть на їх гарячу лінію.
У мене насправді не питання у грошах. Але є лази які тупо там помирають і бляха більше 15 днів вони там лежати не можуть - їх випередить
Колишня муза• 27 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
як і всім іншим. Учителям, сантехнікам і так далі
Ні. Не всім. Ми надаємо людям безкоштовні послуги. Кожного приймаємо як рідного, спілкуємось, вислуховуємо, заспокоюємо, підтримуємо, даємо поради. Особливо старенькі часто кажуть , що ми єдина розрада для них, декому навіть поговорити нема з ким, за цим і йдуть до нас. Намагаємось, щоб кожен йшов від нас задоволеним , в гарному настрої і з надією на краще. Є ще місця в нашій країні, де Вас приймуть з усією душею і абсолютно безкоштовно .
А в лікарнях так і є, без грошей робити нічого. В кого грошей нема просто не лікується
Чорнобаївка
• 27 ноября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Не платите!
Моїй мамі потрібні ліки - я плачу.
Крайня невістка• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Не правда. Ліки і забезпечення є
Але держ звісно також пофіг
Автор, в любом медучреждении даже излишки есть, которые они всегда прячут при проверке
Админко• 27 ноября 2024
Всем пофиг на бедных людей. И строителям ,и таксистам ,и продавцу хлеба. Нет денег- товар или услугу не получишь.Людям от людей нужны только деньги , секс или услуги.
Чорнобаївка
• 27 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну так терпіть, терпіли
Я не терплю) я рішаю по ходу все швидко
Чорнобаївка
• 27 ноября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Я знаю нажаль про це
Я таке знаю• 27 ноября 2024
Ответ дляАдминко
И услуги
Домашка• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ви ідіть і вимагайте
Называйте город и номер больницы . Мы всей Советчицей сейчас пожалуемся и выбьем вашей маме бесплатное лечение .
Чорнобаївка
• 27 ноября 2024
Ответ дляДомашка
Моїй мамі????
Я зараз написала про бідних людей
ничевока• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Не правда. Ліки і забезпечення є
Але держ звісно також пофіг
Далеко не в полной мере
Кумася• 27 ноября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Во все мире так, в вашей хваленой Америке в том числе. СССР закончился.
О, в совке, конечно, врачам было не наплевать)) Вам бабушка рассказывала, да?)
Я стоматологии до сих пор боюсь, инстинктивно, после советской карательной. А мама моя до сих пор помнит, как чуть не умерла рожая, потому что ’не до тебя сейчас, жди до утра, утром рожай’. А как мне гланды рвали... Ой не начинайте про совок и медицину)
Сейчас хоть платно можно лечиться. А тогда взятку принеси и ещё и все равно в роли бесправного просителя будешь и как повезёт.
Крайня невістка• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ви ідіть і вимагайте
Так не она же автор темы, которого это все удивило, а вы
Админко• 27 ноября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
И услуги
Да,забыла. Три вещи ,которые связывают людей.
Джем Шакіри• 27 ноября 2024
Ответ дляничевока
А в этом врачи разве виноваты?
Так.
У мене є приклад.
Онколікарня, Київ.
Лікувався знайомий. Був один лікар і приходилось купувати все.
Потім змінився лікар і як виявилось хімії безкоштовні є в лікарні, і аналізи можна здати безкоштовно.
У мене є приклад.
Онколікарня, Київ.
Вкаблучках• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Не правда. Ліки і забезпечення є
Але держ звісно також пофіг
якщо ви впевнені, що є, чому тоді не вимагали цього?
ну і питання, ви думаєте це лікарі крадуть ліки, чи адміністрація лікарні, чи держава? Тобто хто там зло?
Уявіть ситуацію, коли всі лікарі звільняться, тому що не захочуть чесно працювати на з/п, і хто вас тоді буде лікувати?
Це проблема комплексна, лікарі теж працюють в умовах, коли змушені очікувати на хабарі, бо на одну з/п родину не прогодуєш.
Домашка• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Моїй мамі????
Я зараз написала про бідних людей
Ну , вы же сами писали ’Мама у лікарні. Біля 2 тис в день . Це без узі, мрт, КТ і всього остального. За крапельниці плати, за уколи плати, лікі купуй
От реально бідна людина приречена’
Крайня невістка• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Моїй мамі потрібні ліки - я плачу.
А мне, когда нужно было, я понимала, где и кого это нужно взять
Крайня невістка• 27 ноября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Я знаю нажаль про це
Вы, как мыши и кактус
как тебе такое илон маск• 27 ноября 2024
Є сайт, на якому можна подивитись онлайн, чи є потрібні вам ліки в тій лікарні, де ви знаходитесь. Ви будете здивовані. З цією інформацію до лікуючого лікаря. І відразу все з’явІ відношення до вас також. Бо розуміють, що ви знаєте свої права
Ананомчикус• 27 ноября 2024
Ответ дляВкаблучках
все к этому идет - кто с мозгами и руками на 15 тыс сидеть естественно не будут.. кто останется - молодые врачи без опыта
Подтяжка• 27 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
До чого. Просто ви не в курсі
Поцікавитись що таке програма медичних гарантій. Є центрацізаваті закупівлі через моз і є через місцеві бюджети
Вкаблучках• 27 ноября 2024
Ответ дляАнаномчикус
так молодые врачи там как раз пока не наберутся опыта.
Но сколько тех врачей осталось в небольших городах и селах?
Пластилин_Колец• 27 ноября 2024
Увы но факт :/
столкнулась дважды, с травмами, без денег не делали ничего, тупо игнор, только снимок один раз, ни гипса, ни назначения, ни КТ, ни бинта.