Диверсификация• 27 ноября 2024

де подивитись теплі дитячі водолазки укр виробників

хочу взяти дитині декілька гольфиків (водолазок) з начосом на зиму. порадьте, у яких виробників можна подивитись гарні? на олх дивилась, варіантів купа, але таке враження, що більшість сумнівної якості
Танцепесенная• 27 ноября 2024
авекс текс, там куча вариантов, малую в садик там одела с ног до головы и очень недорого, качество норм, надо ориентироваться на отзывы, что-то есть хуже, что-то лучше.
Нашли в капусте• 27 ноября 2024
Тут на сайте?
автор Диверсификация • 27 ноября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Тут на сайте?
бажано просто назви виробників
автор Диверсификация • 27 ноября 2024
Ответ дляТанцепесенная
якраз для садочка і хочу👍
МояХатаЗкраю• 27 ноября 2024
Арлекін.
Околовита• 27 ноября 2024
Smil
Ашолюдискажуть• 28 ноября 2024
Ответ дляТанцепесенная
За Авекстекс согласна. Ещё почти такие же Трикотажный край
Не боюся осуду• 28 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Це все шиють в Горішніх плавнях. Теж замовляю там дитині одяг. Спортивні костюми тринитка без катишок. Піжами теплі хороші.
автор Диверсификация • 28 ноября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
так, зустрічала десь на виробах цю локацію. може підкажете назву сайту чи виробника?
Не боюся осуду• 28 ноября 2024
Ответ дляДиверсификация
Це і є, як писали вище: Авекстекс, Трикотажний край, Гном, Демі бейбі, Арлекін.
автор Диверсификация • 28 ноября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
ясно, дуже дякую за відповідь
Наполеон Бонапарт• 05 декабря 2024
Сайт Крохпелька задайте в гугле. У них еще есть страница в инсте happybunnyua