Не пириживай• 28 ноября 2024
Хтось планує святкування НР в ресторані,комплексі? Київ,область. Де?
Поділіться місцями де ви вже святкували чи можливо плануєте святкувати в цьому році
Не стесняюсь• 28 ноября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Я б не стала зараз в Київську область взагалі без потреби їхати. Особливо на ніч особливо на Новий рік.
Поїдьте в будь-яку західну область, там також багато заміських комплексів.
Черкаська, Полтавська область, десь в глуші, якщо на довго, далеко не можуть.
Ms. Доброта• 28 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Арден палац на Хмельниччині плануємо
Якщо не секрет, в яку ціну проживання на новий рік в новорічна програма?
Тюрюнь_Тюнь• 28 ноября 2024
Ответ дляMs. Доброта
53 000 полулюкс на 2+1 на 3 дні
Ms. Доброта• 28 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
53 000 полулюкс на 2+1 на 3 дні
А новорічна вечеря чи що там у них в програмі?
Лівий Локіть• 28 ноября 2024
Ответ дляЖенщинас
Воно і недивно, що ніпанімаітє
Вы забыли как на украинском: не понимаете :)
К чему это кривляние ?
МаксХмара• 28 ноября 2024
Ответ дляМалая еще та
Скільки зараз наших синів, чоловіків гине, просять щоденно на збори, каліками повертаються, а хтось живе собі як і жив, ніяк не насвяткуються, що до цього не їли, чи не святкували.
прямо відчувається рука бюджетника, причому не самого розумного
Тюрюнь_Тюнь• 28 ноября 2024
Ответ дляMs. Доброта
В них на всі вихідні і святкові дні жива музика, тематична їжа.
На новий рік концерт якийсь буде
Удачная• 28 ноября 2024
орендуємо дачу. візьму відпустку на 30 грудня -2 січня.. там камін,сауна, 2 поверхи.зробимо шашлик і т.д. найкращий новий рік. ресторанів не хочу,хоча корпоратив буде в 20-х числах
как тебе такое илон маск• 28 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Недалека
а чего? потому что он новом годе думает?
Ананомчикус• 28 ноября 2024
Ні. святкувати не будемо. Настрою і бажання немає. хлопці життя віддають, а в тилу шабаш. Якось морально не готові.Всі свята після перемоги.
Мороженная курица• 28 ноября 2024
мы под Уманью уже не первый год, Рейкарц Аквадар, 100 км от Киева. Там и ресторан и бассейн, массаж, сауна. На 3 дня едем.
Ответ дляАнаномчикус
а когда перемога? а если ее не будет? ставим крест на жизни?
Малая еще та• 28 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Бюджетником і не пахне, інтуїція слабка у вас.
Гл. Амурная• 28 ноября 2024
Ответ дляlisa2101
Це не Ваша справа.
Ну да тут же тільки ваша справа
Не стесняюсь• 28 ноября 2024
Ответ дляПищалка
Я так поняла, что 25к только нам дорого
,остальные тут богатые
Я б теж 25 тисяч не витратила, дурня якась, і за що?! Це можна на 3-4 дня в Європу мотнутися.
Тюрюнь_Тюнь• 28 ноября 2024
Ответ дляМороженная курица
А сколько аквадар вам выходит на 3 дня?
Пищалка• 28 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Ну, у нас мужчины, мы не мотанемся
, будем дома отмечать, хотя последние годы ездили по Украине на НГ
Кундалина• 28 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Ну не знаю. У нас только один проезд до и из Европы 15 тысяч потянул недавно. По Европе боюсь даже всю сумму считать сколько вышло. Очень все дорого, а как утомительно просто не передать. Хотя я подготавливала все так чтоб было достаточное количество дней для отдыха. 10 дней выделяла на Европу
КротоТо• 28 ноября 2024
Так, вже замовили стіл на чоловіків 20, може більше буде, то доставлять ще стільців. Рекомендую біля готелів, щоб було де ночувати, бо ж комендантська. Є гарні ресторани при них.
Ms. Доброта• 28 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
На новий рік концерт якийсь буде
І це все входить у вартість номеру?
Тюрюнь_Тюнь• 28 ноября 2024
Ответ дляMs. Доброта
І це все входить у вартість номеру?
Так.
Це вже повна ціна
Чекаю завтра• 28 ноября 2024
Або в коридорі, або в підвалі. На краще сподіваюся, але не сильно очікую( русня не русня, якщо свято не зіпсує. Добре пам´ятаю минулий новий рік...
І добре, якщо буде світло
заварний look• 28 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
До 12-00. Далі?
В києві є нічні клуби, які працюють до ранку.
Щедрик ведрик• 28 ноября 2024
Ответ дляАнаномчикус
а якщо перемоги не буде?
Королева ганделику• 28 ноября 2024
Ми думали в Києві, просто номер зняти, потім в Одесі - недалеко від моря. Але забронювали номер в невеликому готелі в Карпатах. Всі номера там вже заброньовані, внизу гарня кухня, думаю трохи повеселимся. а то вже криша їде.
Лівий Локіть• 28 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Одному и очень эконом встречать возле общественной елки.
Не стесняюсь• 28 ноября 2024
Ответ дляПищалка
Ну, у нас мужчины, мы не мотанемся
І в нас теж чоловіки. Жінки і діти на канікулах.