Не пириживай• 28 ноября 2024
Хтось планує святкування НР в ресторані,комплексі? Київ,область. Де?
Поділіться місцями де ви вже святкували чи можливо плануєте святкувати в цьому році
Тюрюнь_Тюнь• 28 ноября 2024
Ответ дляОноВамнадо
А це Київ чи область?
Ми з Києва. Я не бачу проблеми на святкування 2-3 доби поїхати по Україні
Не пириживай
• 28 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не розумію з чого ви смієтеся, ви тупо підставляєте людей які і так ведуть бізнес в дуже не простий час
А нащо той бізнес, всім треба на 0
Крошка Енот• 28 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Знімаємо велику дачу в тихому місті, з басейном, сауною, каміном
Нас 9 чоловік
Это идеально. Сам себе. У нас есть своя дача, так вот по сад товариществу все ночью ходят, там нет ком часа.
Контрольница• 28 ноября 2024
Ответ дляКрошка Енот
В ресторанах, якщо втомишся, не поспиш
Я там не висиджу до ранку
Кундалина• 28 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А коли бронювали ви того не знали скільки це получається?
Фігєю з людей які броні до останнього дня тримають, потім скасовують.
Заведения начали себя страховать. Я бронировала летом, оплату попросили заранее, позавчера оплатила.
Малая еще та• 28 ноября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Вас надо всех 0. Отправить,чтоб вам жизнь медом не казалась
Праздника захотелось ....
Скільки зараз наших синів, чоловіків гине, просять щоденно на збори, каліками повертаються, а хтось живе собі як і жив, ніяк не насвяткуються, що до цього не їли, чи не святкували.
Лівий Локіть• 28 ноября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Праздника захотелось ....
А вы чего еще не там ?
Малая еще та• 28 ноября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
А вы чего еще не там ?
Вам не соромно, ви...?
Тюрюнь_Тюнь• 28 ноября 2024
Ответ дляLizavel
Так питали місця в Києві чи області ,до чого ваші пригоди по Україні?
Я так розумію, що ви ніде не святкуєте, бо не бачу вашого варіанту. Тільки свої геніальні знання географії демонструєте...
Лівий Локіть• 28 ноября 2024
Ответ дляМалая еще та
Вам не соромно, ви...?
Нет. А чего го мне должно быть стыдно ?
Не пириживай
• 28 ноября 2024
Ответ дляМалая еще та
Напишіть це вище,тим хто відповідає за забезпечення та лікування бійців, от там то дійсно святкують.
Не стесняюсь• 28 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
Добре, так дітям і передам
Ще й з дітьми, ото мать.
ЗдохниПуйло• 28 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
От не перестаю дивуватися нашим людям. Як відповісти по суті, то люди ракетну атаку переживають, як написати маячню, без відношення до питання, то ракетна атака не заважає і не лякає
Майже у всіх 1 січня робочий, святкують в дома всі.
Не пириживай
• 28 ноября 2024
І потім дивуються ’за що,за що’ ,люди ви ж суцільне зло...
Не стесняюсь• 28 ноября 2024
Ответ дляLizavel
Адекватні в Києві та області не святкують.
Love_Love_Love_• 28 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
Я не по темі, а ви реально висидите в ресторані до 5 ранку?
Не пириживай
• 28 ноября 2024
Ответ дляЗдохниПуйло
Майже, а в когось 1 січня чи не єдиний вихідний за рік.
Кундалина• 28 ноября 2024
Ответ дляНе пириживай
Так дома даже не выгодно. У нас осталось куча еды, которую я потом просто выбросила. Решила еще тогда, что в этот раз буду не дома. В прошлом году тоже б не дома была, но поздно спохватилась - мест не осталось там, где я хотела
Не стесняюсь• 28 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
На стільчиках покуняють, а ще є комплекси з номерами. Може їм таке треба.
ПультОт_БМВ• 28 ноября 2024
Ответ дляValentina shop2020
Праздника захотелось ....
Дивний коментар. Може вони тільки звідти. У нас пів країни воює, купа списаних і просто у відпустки приїздять. Що ви знаєте про тих людей, щоб таке писати.
Не пириживай
• 28 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та я і не збираюсь поки туди))) попала реклама в стрічці, вирішила відволіктись від новин, запитати чи дійсно зараз таке практикують звичайні люди. От і все))) але для нашого хворого суспільства,немає нейтральних питань. Лише передозування жовчі,яку терміново треба виплеснути будь де і з будь-якого питання.
Не пириживай
• 28 ноября 2024
Ответ дляКундалина
То вже шось придивились собі? Теж не раз переконалися,що вдома не є економніше по фінансах
Не стесняюсь• 28 ноября 2024
Ответ дляLizavel
Тобто всі,хто в Києві і області святкують не адекватні ?
Якщо немає виходу (грошей, робочі дні, тощо), то ок, а якщо за свої ж гроші ще й шукати пригод на жопу, то неадеквати.
Пищалка• 28 ноября 2024
Ответ дляКундалина
Первый раз дома НГ готовили, не рассчитали?
Гл. Амурная• 28 ноября 2024
Ответ дляКонтрольница
Нас 9 чоловік
В конче заспі?