КапитанльнаЯ• 28 ноября 2024
Який колір блонду вам подобається більше?
Питання лише тим,кому подобається блонд.
Результат:
вже голосів:
33 (56.9%)
Холодні відтінки блонду.
25 (43.1%)
Теплі відтінки блонду.
Банан-барабан• 28 ноября 2024
Який до лиця. Не всім йде холодний. Мені не пішов теплий, затінила до 6-ки.
Санта Барбара• 28 ноября 2024
люблю только натуральный цвет волос, не крашеный. натуральные блондинки все красивые)
Полтавська галушка• 28 ноября 2024
По настроению. Я очень много лет крашусь в блонд. В последний раз прям хододный сероватый захотелось, до этого с розовинкой был тёплый
Ируся-пуся• 28 ноября 2024
Вважаю, рідко кому іде теплий блонд, але багато хто з ним ходить, бо блонд вічно жовтіє противним жовтим. Добитись холодного гарного блонду (не сірого, не зеленого, не рожевого чи фіолетового) і залишитись з волоссям - справа важка. Я відмовилась від блонда і відростила нормальне, живе волосся, фарбуюсь, але вже не в блонд і щаслива
КапитанльнаЯ
• 29 ноября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Сейчас вот такой)
Це бежевий блонд.
КапитанльнаЯ
• 29 ноября 2024
Ответ дляСанта Барбара
Я оьожнюю платиновий