Чудо в декрете• сегодня в 04:33
Порадьте чорну фарбу для волосся
саме суть питання в заголовку. хто варбується сам в дома порадьте будьласка фарбу чорну можна синьо чорну для волосся.
Тільки хто фарбується сам, інші без коментарів колхозно і інше, бо вже дістали ці поради від людей які в інших кольорах волосся і не розуміються на брюнетках 🖤
також не пишіть будьласка коментарі про 2-3 тон і світліші
всім дякую за розуміння і поради заздалегідь 🥰
Пишу, не читаю• сегодня в 04:37
Ответ дляКупи слона
У меня мастер использует производства из Дании. Почитайте.
Вас щас автор нах пошлет 🤣
Купи слона• сегодня в 04:40
Ответ дляПишу, не читаю
Вас щас автор нах пошлет 🤣
Так я ж сама фарбуюся.
Чудо в декрете
• сегодня в 04:41
Ответ дляПишу, не читаю
Вас щас автор нах пошлет 🤣
дійсно так і подумала)
бо звучить як написано:
- пожалуйста назовите конретные бренды КТО КРАСИТСЯ САМ ДОМА
а в ответ:
- ну красивенький такой, блестит хорошо, мой мастер таким и красит
бо звучить як написано:
а в ответ:
Чудо в декрете
• сегодня в 04:48
Ответ дляБабья жопа
Мені ця подобається. Синім на сонці сяє. Волосся після фарбування блискуче.
дякую)
не вимивається швидко?
бо читаю відгуки наче щось змінилося в неї
не вимивається швидко?
Бабья жопа• сегодня в 04:49
При митті волосся-тече синя вода. І під дощ не бажано потрапляти, бо мокре волосся лишає сині плями на одязі. Але я з цим змирилася, бо колір дуже подобається
НЛОша• сегодня в 04:49
Ответ дляБабья жопа
Какой-то ник у вас немилосердный.
Бабья жопа• сегодня в 04:51
Ответ дляЧудо в декрете
дякую)
не вимивається швидко?
Я фарбуюся кожні 2 тижні))) не встигає 🤗
В мене багато сивини і як тільки відростає більше ніж 5 мм (на фоні глибокого чорного кольору це дуже помітно) вже треба підфарбовувати)
Чудо в декрете
• сегодня в 04:51
Ответ дляБабья жопа
жесть....
мені більш дешеві таке не чудять..
дякую за відгук
мені більш дешеві таке не чудять..
дякую за відгук
Бабья жопа• сегодня в 04:52
Ответ дляНЛОша
Какой-то ник у вас немилосердный.
Кстати, он вполне безобидный))) Вы в лото любите играть? )))
Чудо в декрете
• сегодня в 04:53
Ответ дляБабья жопа
зупиняла раніше ціна, а тепер зупиняє ваш попередній коментар))
дійсно синій відтінок є на денному світлі, чи то через сивину пігмент синій видно?
Нігті теж мабуть при митті красяться?
НЛОша• сегодня в 04:56
Ответ дляБабья жопа
Сто лет не играла, когда-то нравилось. Это как-то связано?)
Елизавета АС• сегодня в 06:07
Дочку крашу в черный цвет с синим отливом, Гарньер, тон 1-1. Вначале волосы пачкаются после мытья, потом нормально всё. Цвет держится очень долго, пока волосы не отрастут
Invaserwis• сегодня в 06:37
Ответ дляБабья жопа
Підтримую. Років 10 нею користуюсь
ПриснитсяЖЕ• сегодня в 06:37
Можу подарувати чорну фарбу. Син фарбувався , зараз ні, залишились . Набори фарби палетт і ще якась з Єви
Латвийские_Номера• сегодня в 06:47
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Палетт фарбується сусідка вже більше 15 років.
У чорний і їй подобається.
Але вона ж каже, що Палетт не на всяке волосся гарно лягає.
У чорний і їй подобається.
Викачую яйцями• сегодня в 08:35
Ответ дляЧудо в декрете
дійсно так і подумала)
бо звучить як написано:
а в ответ:
бо звучить як написано:
а в ответ:
Виталитис арт (в красной коробке 1,1)идет с маслами,супер блеск и стойкость!!
Викачую яйцями• сегодня в 08:37
Ответ дляБабья жопа
Попробовала не по рекомендации,вся постель и футболки красились недели 2, и качество волос не понравилось)но может это лично мне)
Викачую яйцями• сегодня в 08:38
Ответ дляБабья жопа
Вот,значит не только мне не понрав))
Попробуйте ту что я рекомендована-там оттенок и блеск супер!стоит своей цены
Мию вікна у мороз• 2 часа назад
Лореаль екселенс, никогда ничего не вымазывает, с кожи, с ногтей идеально смывается