Миллениалка• 28 ноября 2024
Как вы реагируете на бодипозитив и принятие своего тела таким, какое оно есть?
БезПаспортаНеПродаю• 28 ноября 2024
Реагирую нормально нет дела до других людей , но свое тело не принимаю без зала и нормального питания , толстой и больной быть не хочу
Детские_Будут?• 28 ноября 2024
Отрицательно в рекламе, товары марок с моделями в стиле бодипозитив меня отталкивают и не куплю
Я таке знаю• 28 ноября 2024
Если человек моется, не состоит со мной в интимных отношениях и не является моим соседом по самолёту/автобусу /поезду, то нормально
whenallissaidanddone• 28 ноября 2024
Все таки быть толстым некрасиво.
Какой позитив, когда ты жирная?
Пишу каліграфічно• 28 ноября 2024
дивлячись наскільки воно бодіпозитивне. якщо вже шкодить здоровью , то не підтримую, бо це більш схоже на виправдання ліні
Попихтю та й годі• 28 ноября 2024
Мені байдуже на тіла інших людей, поки від мене не вимагають бути в захваті від бодіпозитиву цих інших людей.
Love_Love_Love_• 28 ноября 2024
Взагалі мені пофіг на інших.
Але дивує сам термін, бодіпозитив, який це позитив коли органи жиром заплили, купа болячок повʼязані з вагою
Молчалка• 28 ноября 2024
Чудово ставлюся. Дуже багато суспільного тиску. Тижеженщіна, ти мусиш то, і то, і то, і то. Просто щоб всі від всіх відчепилися.
Пишу каліграфічно• 28 ноября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
в поезд с вами с каким ИМТ можно?) чтоб не травмировать вас
Попихтю та й годі• 28 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Імхо, якщо людина 150+ кг лежить на полиці над вами, то це дещо лякатиме.
Але я завжди беру верхню полицю, тому мені байдуже.
Пишу каліграфічно• 28 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
не тре лякатись того, що можна вияснити. наприклад, скільки та полиця витримує
Чтооооооооооо?• 28 ноября 2024
Добре відношуся.
Задовбав світ ідеальних
Дивлюся на своі фото в 27-33 така гарна, струнка. Думаєте я тішилася цьому? Цінувала?
Ні! Адже в інсті, в рекламах, та скрізь в інтернеті ідеальні люди!
Давайте реальних людей!
Досить комплекси розвивати
Задовбав світ ідеальних
Давайте реальних людей!
Досить комплекси розвивати
Бензопирен• 28 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
150 кіль туди не вилізе
Чтооооооооооо?• 28 ноября 2024
І так, я за, що показують різні фігури в рекламах.
А політика Зари де дівчата і жінки і в віці 60 років, і з веснянками, і з діастемою ідеальна!
Майская киска• 28 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Полные и не полезут туда ,просят поменяться на нижнюю . Почему то лишние кг перестают быть позитивом в этот момент.
Попихтю та й годі• 28 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Та будь-ласка, ось відповідь:
’Друга полиця для пасажирів (верхня спальня) в купе або плацкарті в українських поїздах зазвичай розрахована на вагу до 150 кг. Це стандартний показник для пасажирських вагонів, що враховує вагу пасажира та його речей.’
Отже, при вазі 150+ кг, ці побоювання мають під собою таки реальну основу.
Тож або худніть, або не беріть квитки на верхні полиці.
КучМала• 28 ноября 2024
Это явление утратило свой изначальный смысл - как и многие другие идеи, которые стали массовым и популярным явлением. Изначально смысл был в том, чтобы поддерживать людей с непоправимо испорченной внешностью - из-за травм, болезней и несчастных случаев. Ожоги, потеря конечностей, крупные шрамы, да, и ожирение тоже - в виде тяжёлой болезни с нарушением всех обменных процессов, которое на серьезных стадиях сложно лечить - та же липосакция из-за сопутствующих проблем со здоровьем, реальна далеко не для всех, пациент может ее попросту не пережить, имея серьезные сердечно-сосудистые нюансы или диабет.
Короче это было об обстоятельствах, которые не зависели от человека, по сути.
Жрать горами и уверять что жиры прекрасны, агрессивно наезжая на несогласных, не лечить свои РПП, а наслаждаться ими, не брить ноги подмышки, не мыть голову, ходить как черт и вонять, рассказывая как круто быть мохнатой вонючкой и что люди обязаны разделить это мнение - это не бодипозитив, это уже его извращённая и радикальная версия. Это то во что он выродился, попав в объектив ленивых нерях, нашедших себе оправдание. Да и бог бы с ними, пусть ходят как хотят - но требовать от мира этим восхищаться это перебор. Решил быть жирным и вонючим? Будь им! Но с полной ответственностью, пожалуйста - стоит принять, что реагировать на это люди могут по-разному, и нельзя им запретить.
Попихтю та й годі• 28 ноября 2024
Ответ дляМайская киска
Просять помінятися?
О, починається...
Чтооооооооооо?• 28 ноября 2024
Зараз з кожної праски: діастема дефект, яснева посмішка дефект, веснянки був дефект, уже тренд, а чи на довго?
Зморшки - само собою дефект.
Виглядати в 30 на 30, а в 40 на 40 це вже як злочин і позор, при такому розвитку косметології.
Ще не подобаються стереотипи що якийсь зріст ок, а якийсь не ок.
Яка різниця який зріст?
Нам нав‘язують це, щоб заробляти на нас гроші
Зморшки - само собою дефект.
Яка різниця який зріст?
Пишу каліграфічно• 28 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Та будь-ласка, ось відповідь:
якщо пасажир дійсно 150, то тут вже справа не в побоюванні, а в реальній небезпеці і для нього самого і для того хто знизу. думаю, проводник має якісь інструкціі на той випадок коли такий бодіпозитивний пасажир має верхній квиток
Майская киска• 28 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Просять помінятися?
О, починається...
А что нет? Лично присутствовала …..ну я же туда не залезу
Ну в принципе реально не залезет имея такие данные.
Попихтю та й годі• 28 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Ну от і виходить, що весь бодіпозитив закінчується там, де починається небезпека, або просто шкода чи неприємні відчуття для інших людей.
Власне, як і у всьому.
Свобода і права - це добре, але не варто забувати, що у інших людей теж є права і свобода.
Власне, як і у всьому.
Попихтю та й годі• 28 ноября 2024
Ответ дляМайская киска
Я до того, що навіщо тоді було брати квитки на верхню полицю, якщо не збиралася туди залізати?
Це ж класична суперечка тут. Постійно теми подібні.
Магиня• 28 ноября 2024
Чудово.
В 15 років ми з подругами сиділи в пабліках 40 кг, відчували себе потворними від того, що мали складки на животі при згинанні і час від часу сиділи на дієтах. Це про здоров´я?
І це я все доросле життя ношу М, тобто ні про який реальний жир не йшлося. Але тиск що я жирна і ’не така’ відчувала постійно.
Можливо, десь на Заході бодіпозитив і популяризує нездорові речі, але нам до того далеко, наш бодіпозитив поки полягає у тому, щоб виставити в інсту дівчину-модель з розміром одягу більшим за Л.
Леди_на_драндулете• 28 ноября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Почитайте на сколько повысились / упали их продажи
Вс уже понесла убытки
Посудомойка• 28 ноября 2024
Думаю только о себе и занимаюсь только собой , что делают другие мне плевать. Мне лишние кг мешают жить и я над этим постоянно работаю.