Миллениалка• 28 ноября 2024

Как вы реагируете на бодипозитив и принятие своего тела таким, какое оно есть?

Вумна, аж страшно• 28 ноября 2024
боди нейтральность лучше
Тріль!• 28 ноября 2024
Вважаю, що світ схибився на «стандартах». Всі зобовʼязані бути худими, без зморшок, сивини і «з губами».
Мені 43 роки, вага 62 кг, зріст 173 см. Мені норм. До інших діла не маю. І бачу навколо безліч жінок із зайвою вагою, яка не заважає їм бути привабливими, доглянутими, а головне, щасливими.
Анонім-ка• 28 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
не тре лякатись того, що можна вияснити. наприклад, скільки та полиця витримує
Не пам´ятаєте випадок паруиррків тому, коли полиця з жінкою впали на пасажира знизу? Крім чисто технічних характеристик тієї полиці, треба враховувати знос.
Зажуженная Жужжа• 28 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Імхо, якщо людина 150+ кг лежить на полиці над вами, то це дещо лякатиме.

Але я завжди беру верхню полицю, тому мені байдуже.
Вы меня прям заинтриговали)))
все по ГОСТу!• 28 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Чудово.

В 15 років ми з подругами сиділи в пабліках 40 кг, відчували себе потворними від того, що мали складки на животі при згинанні і час від часу сиділи на дієтах. Це про здоров´я?
І це я все доросле життя ношу М, тобто ні про який реальний жир не йшлося. Але тиск що я жирна і ’не така’ відчувала постійно.
Можливо, десь на Заході бодіпозитив і популяризує нездорові речі, але нам до того далеко, наш бодіпозитив поки полягає у тому, щоб виставити в інсту дівчину-модель з розміром одягу більшим за Л.
Просто цікаво як ви тиск відчували при М-ці? У мене сестра Л-ка, подруга ХЛ, мы дорослі тьті про тиск і не така вперше чую.
А взагалі велика вага то не про бодіпозитив , а про здоров´я, і взагалі то із таким по цілому світу борются, щоб знизити навантаження на медицину, а боліпозитив це про ніс не такий, або ноги не голені
Я таке знаю• 28 ноября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
в поезд с вами с каким ИМТ можно?) чтоб не травмировать вас
С таким, чтобы человек занимал только своё место, не вторгаясь в места для сидения соседей
Пишу каліграфічно• 28 ноября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
я 178/75 и есть такие маршрутки, точнее такие сидения в маршрутках, где в верхней одежде я явно ’вторгаюсь’, точно так же ’вторгаются’ все вокруг))) короче места массового взаимного вторжения )) а как замерить наличие ’вторжения’ на стоячих местах?))
Из Виа-гры• 28 ноября 2024
Нормально. Каждый человек, какой бы он ни был, имеет право на принятие своего тела любым.
А ещё принятие ≠ бездействие, когда касается здоровья и прочего. Куда лучше лечиться с любовью к себе, а не из ненависти к своему отражению
Магиня• 28 ноября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну скажімо в ті часи усі захоплювалися фільмом Бріджит Джонс, для якого Рене Зельвегер спеціально набирала вагу і де позиціонувалася як товстетька. У ’Диявол носить Прада’ теж героїні Хеттуей закидають, що її розмір завеликий. Це те що запам´яталося, але взагалі така думка скрізь транслювалася.
Коли ти підліток з несформованим сприйняттям, це дуже впливає на твою самооцінку. І на оцінку ровесників/ровесниць також, я неодноразово чула від хлопців, які подобалися, що якщо немає чотирьох просвітів між ногами і не виступають ключиці - це уже ’плотненька’. Ви скажете що то мудаки і на їх думку не варто орієнтуватися, і щось таке мені і мама казала, коли я вчергове сідала на дієту, але ж ті переконання не з вакууму у них взялися.
Ну і в тому, що ви описали, ключове - що ви дорослі жінки зі сформованим світоглядом і самооцінкою. Але якщо ваше дорослішання припало на 2000-ні і ви тоді носили хл - ніколи не повірю, що на вас ніколи не було тиску, можливо ви просто досить морально стійка щоб йому протистояти, але ж не всі такі.
все по ГОСТу!• 28 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Скажу так ви бачите те що хочете, в 2000 мені було 20 років, у мене був розмір ХС, а хейтили мене в школі бо я книжки читала по підвіконням, а не тусувалася і бачила що хлопці зустрічалися із різними, головне був веселий характер, а не ключиці, сама найпопулярніша дівчина нашого класу була М, плавно переходячи в Л ку із класичною фігурою груші і великими грудьми, хлопці за неї билися. У вас якась особиста травма із приводу ваги? Так можна тиснути із будь якого приводу , свій привід я написала, я це переросла, травм немає, навчилася суміщати книги і спілкування, когось за окуляри дражнили, когось за прізвище, дразнять того хто не може дати відсіч.
А якщо говорити про кіно, про Бріджит не пам´ятаю, а диявол носить Право якраз про те який Не гарний модельний світ із середини, тобто показуючи негативні риси, абьюз, лицемірство, хитрість, підлість, і сцена про вагу в контекс фільма лягає, людина не на ринок прийшла, а в моду, де є ось такі правила гри, це як вегану прийти в
Бургерну і починати плакатися які вони жорстокі, коровку вбили.
І повторюсь, бодіпозитив це не про гробити здоров´я лишньою вагою, концепція цієї теорії інша, це вже дехто докрутив під свої зайві калорії це, а сучасний світ про здоровий спосіб життя, лишня вага ніяким боком до позитиву і здоров´я не має.
Магиня• 29 ноября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Та ні, нема в мене прямо травм з приводу ваги, моє найперше повідомлення було про те, що зараз масово хейтять бодіпозитив як явище аргументуючи це тим що це пропагує некорисне для здоров´я ожиріння, але чомусь не згадують у цей час наскільки некорисною для здоров´я було те, що є його протилежністю і призводило до голодування у дівчат-підлітків через 3-5 зайвих на їх думку кг. Я за те щоб нормалізувати різні тіла і просувати тезу ’краса буває різною’.