Чудовий каламбур• 28 ноября 2024
Як ви ставитеся до сусідів, які завжди "щось просять"?
зазвичай дрібниці, але все одно.
Сусановна• 28 ноября 2024
Нехай просять. Ви не звертайте уваги. просто робіть вигляд, що не чули. І ні в якому разі не пояснюйте причину. Декілька раз ще попросять і зрозуміють, що не має сенсу.
Уходя дверю не хлопать• 28 ноября 2024
Ну вы как мысли мои читаете)
Только что приходит сосед забулдыга(алкаш) дай мне свою зарядку к телефону редми, свою потерял. Вчера так же приходил, го я ему зарядила и потом вынесла телефон. Говорю в руки не дам зарядку. Могу как вчера зарядить. А он нее, мне дай зарядку. Был послан. ’Отдай жену дяде, а сам иди к бл..и’ сделаешь добро, а потом на голову лезут.
У меня сегодня день рождения, думаете поздравил?))
Парасюха• 28 ноября 2024
Терпеть таких не могу. Как то пришла молодая соседка к моей бабушке просить морковку, а у нее не было, так та соседка возмущённо заявила ей, так она ж дешёвая, почему у вас её нет.
Парасюха• 28 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну вы как мысли мои читаете)
Ну если бы вы ему налили, то поздравил бы и выпил за ваше здоровье
Стетоскопуло• 28 ноября 2024
Ответ дляНу ниче се
Никак, никто ничего не просит. Да и фиг я дверь кому-то открою
И я. Вот недавно стучал кто-то, даже к двери не подошла. Если заранее не предупреждают, я просто дверь не открываю
Сунуся в чужі справи• 28 ноября 2024
Смотря что.., иногда отказываю. Недавно соседка приходила кофе попросить ,дала. Яйца пару штук, тоже дала. когда уезжаю ,ключ ей оставляю. И могу попросить курьера встретить,но это оооочень редко
Love_Love_Love_• 28 ноября 2024
Терпіти таких не можу, але це така категорія людей, вічно їм щось треба.
Ще подруга була така ж, тим же бізнесом займалася що і я, то їй розкладушку позич, потім назад недопросишся, то постіль, то рушники, то ше щось. Ще обіжалась потім, ужасно бісить
Козачка• 28 ноября 2024
Не має таких бо переїхали в елітні будинки. 5 років назад жила в малосімейці, то була така сусідка. Але вона весела була, приходила завджи за чимось. Я робила каву і ми сміялись від душі
Секс-Бомба• 28 ноября 2024
Спочатку даю ті дрібниці але через деякий час відмовляю.
Бо не в лісі живемо і магазин можна пішки дійти за 5 хвилин.
Чомусь ображаються а мені по куй вже.
Туфли в чешуе• 28 ноября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну вы как мысли мои читаете)
Я Вас поздравляю!
Обнемашечка• 28 ноября 2024
Дрібниці давно такого не бачила в Україні.
Все що просили, то підзарядитися та дещо зробити в інтернеті. У мене тоді був старлінк та генератор, а щоб їжу чи щось подібне
Кумася• 28 ноября 2024
В детстве была такая соседка. У одних возьмет луковицу, у других морковку, у третьих капусту, у четвертых свеклу и так далее.
И всем рассказывает, что собралась варить борщ, кинулась- свеклы не хватает!
Пушап Мі мі• 28 ноября 2024
У нас таких нет. Бывает кто-то что-то может попросить, если не успевает или забыл купить, но такое редко бывает. И это делается в общем чате, и откликнется тот, кто спокойно к такому относится.
Вероятненько• 28 ноября 2024
Ответ дляПарасюха
А я то йду за морквиною в новус...
А виявляється, треба йти до сусідів...
Вероятненько• 28 ноября 2024
Ответ дляКумася
Я бы не открыла дверь.
Это какое-то общежитие или хрущеба?
Я живу в хрущівці, і в абсолютно нормальні сусіди.
Можуть самі собі кави і моркву в сусідньому магазині купити.
Перша на селі• 28 ноября 2024
Може щось попросити тільки одна сусідка, але їй дійсно важко сходити, тому я їй завжди стараюсь допомогти, людина одинока і старенька, а мені не важко. Більше нікому не відчиняю
Все до блиску• 28 ноября 2024
Дякувати Богу, таких нема.
За 6 років життя в цій оселі просили пару разів і то таке - одна сусідка - тертку, якої і у мене не було тоді (новобудова, переселялись якраз), і +- в той же час бокали і крісла , табуретки інша, бо теж гості мали заїхати і теж нова оселя, ще не все встигли купити, або чекали замовлення. Ну, типу дрібниці. Я напрягаюсь від прохань і рада, що нема у нас такого. І просити в когось щось не можу. Розумію, що це напряг.