Мию вікна у мороз• 28 ноября 2024
Ліцей наукова зміна - АКР за пів року, хто там вчиться, там тестові завдання?
Всі класи пишуть АКР за пів року
В якому вона форматі буде проходити?
Укр літ, історія цікавить
Там тести чи відкриті питання? І на що впливає ця АКР, бо дитина не спить вже 3 доби… переживає
В якому вона форматі буде проходити?
Укр літ, історія цікавить
Анонім Перший• 28 ноября 2024
По ходу впливає на атестацію. Але по нуш заборонено проводити семестрові і річні к/р, оцінка ставиться за тематичними.
Мию вікна у мороз
• 28 ноября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Там така ситуація що в 8 класі вони вибирають направлення навчання
Не зрозуміло чи дитина вибиратиме, чи вчителі по результатам АКР будуть визначати профіль дитини
Анонім Перший• 28 ноября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Ага, ясно. Ну, з досвіду інших топ-шкіл - дійсно за результатами цієї контрольної буде потім розподіл.
Мушля з Криму• 28 ноября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Звісно самі будете обирати профіль. Ну звичайно, якщо прям дитина не тягне зовсім, то відправлять в останній клас, забула як він називався, але всі інші потрапили туди, куди хотіли
Мию вікна у мороз
• 28 ноября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Нехай спить спокійно, нічого страшного в тих АКР не має.
Дякую вам
Бо дуже сильно переживає