Свисток ля-минор• 28 ноября 2024

Дівчатка,хто може порадити свої ліхтарики підвісні чи звичайні, відгукніться

Цікавить питання. Коли відключають світло ,іду повз будинок, а в декількох квартирах з будинку таке сильне освітлення, ніби лише їм є подача електрики, а весь будинок відключений. Що це можуть бути за ліхтарі?
Або порадьте свої,будь-ласка, щоб вистачало на години 4 і більше.
Сільський ансамбль• 28 ноября 2024
У мене інвертор і акумулятор - світло є. Тому ви можете бачити квартири зі світлом
Апофиозная• 28 ноября 2024
Зарядна станція підключена до щитка чи інвертор з акумулятором, тоді буде світло в квартирі. Ну є і потужні ліхтарики звісно. Але як на мене краще за акумуляторні лампи та ліхтарики є кільцева лампа блогера з юсб (ціна біля 200 грн), яку можна підключати до павера, також лед стрічка з юсб
Бідося• 28 ноября 2024
Акумуляторні лампи
Папина дочка• 28 ноября 2024
Первые два коммента темы - хвастовство, к чему оно там, где просят конкретику?
Анонимушка• 28 ноября 2024
Ось шикарний ліхтар, у мене вже їх 2, дешевше всього на олх
Головний кошак• 28 ноября 2024
Тик ток лампа + павербанк
Девальвация• 28 ноября 2024
Я купила лампочки вкрутила 3 по 18 вт то в мене ярко але десь 2 години потім менше і менше
Сільський ансамбль• 28 ноября 2024
Ответ дляПапина дочка
До того, що автор пише, наче світло тільки тим квартирам постачають ) Конкретика - чому є таке яскраве світло. Постачають самі собі - от і все. До чого ваш яд? )
КрестьянинДиор• 28 ноября 2024
Ответ дляАнонимушка
Виявилися недовговічними((
Трохи злякана• 28 ноября 2024
Потужний, світить з однієї,двох чи трьох сторін (збоку на корпусі)
Рожки-да-ножки• 28 ноября 2024
Оця приблуда - ’Лампочка світлодіодна з акумулятором 20W, лампа з 2 акумуляторами лампа ліхтар у патрон’ (це я з прома повну назву скопіювала) тримає 4 години при дуже пристойній яскравості. Колір світла синюватий, але терпимо. Найкраще з усього купленого.
Анонимушка• 28 ноября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Виявилися недовговічними((
У мене вже третя зима один працює, другий ця перша , поки все норм. Може брак якийсь вам попався..