Ластовиння• 28 ноября 2024

Які продукти харчування роблять зовнішність людини негарною?

Це не стосується схуднення,а на обличчя,на шкіру,на настрій які продукти харчування впливають негативно?
Алкоголь не рахується.
maggymys• 29 ноября 2024
Ответ дляЛастовиння
Від них прищі? Чи раннє старіння? Чи просто суха шкіра,погані нігті,волосся?
Все что угодно может быть потому что они по своей структуре отличаются от обычных жиров , коьорые организм использует для стргительства мембран всех клеток