любименькая• 28 ноября 2024
Вам нравятся мужчины с такой внешностю ? Как вам такой типаж?
Симпатичный или нет?
любименькая
• 29 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Ну от серби і чорногорці дійсно схожі, хоча дівчата чорногрки більш такі кьют, миліші. У сербок на мій смак більш груба зовнішність(лише на мій смак), чоловікі прям реально дуже високі, ми там 4 роки прожили (в ЧГ, то що дівчата, що хлопці дуже високі) , албанці дуже низенькі і зовні відрізняються, от хорвати, щось поміж нами і чоргогорцями, як на мене дуже красива нація. Високі, статні, але багато сітлооких, світловолосих(ну мені от такі чоловіки подобаются), дівчата дуже милі, але от реально щось поміж славік фейс і балканцями, що м´які риси, але виражені підборіддя, без щічок, але і не такі чоловічі, грубі риси як у сербок
Мне говорил, когда-то один парень, что я похожа на балканку, у меня тоже лицо не грубое, но щёк нет как у многих наших, и тд, в принципе не типичный восточно славянский фейс). Ну они кстати и есть славяне тоже)))просто южные, а живут на балканах)
Леді Душка• 29 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Ну от тоді ви хорватка)) вони дуже гарні. Бо серби то типу Карлеуші, тільки та вже зовсім, як так сказати, відозмінена, але риси типові для сербок. Чорногорки вже більш милі, жіночні, хоча також без щічок, виражене вузьке підборіддя, густі вії, густі в міру модно широкі брови, хорватки то щось 50 на 50 між чорногорками і нами, бо без брилів і не пливе овал, овал чіткий, густі вії, хороші брові, притому багато світлооких, з м´якими рисами, хорошої статури, високі(я 170 то я там спортивний одяг в дитячому відділі купляла, на 12 і 14 років)))
любименькая
• 29 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Ну вот видите у всех свой вкус , для вас они идеал,)) это нормально. Лично если бы у меня был выбор я бы не хотела иметь рост 175 180, да и на лица нужно смотреть. Себя я красивой не считаю. Мне нравятся другие типажи у женщин, чем мой))
Леді Душка• 29 ноября 2024
Ответ длялюбименькая
Так я ж саме про те і кажу)) у кожного свій смак)