Sofa-c55b• 29 ноября 2024

Операция кошке в 13 лет

Всем привет, у кого был опыт наркоза возрастным кошкам? Как перенесли?
Моей кошке 13 лет, нашли поликистоз, нужно делать операцию, сказали, что анализы в норме, сделают еще узи сердца. Но я очень переживаю перенесет ли кошка наркоз т.к. риски есть всегда.
У кого был опыт, поделитесь пожалуйста
Bambi-kids• 29 ноября 2024
Дайте спокій тваринці,Може не прокинутись.Пережили таке.
Ингердия• 29 ноября 2024
Кошке нет, только в 8 лет делали, успешно, а собаке в 13 лет, тоже все прошло нормально и еще прожила 3 года, это для этой породы максимум.
Ингердия• 29 ноября 2024
У меня кот прожил почти 20 лет, кошка 18. 13 лет для кошки не возраст. Конечно делайте, дайте ей шанс.
Marina444448• 29 ноября 2024
Делали в 15 лет бабушкиной кошке, наркоз перенесла прожила ещё год, но я бы не делала такому пожилому животному, тяжело после операции восстанавливалась, еле холила последний год.
Florisia• 29 ноября 2024
У меня кошке 12 лет. Делали летом удаление зубов под наркозом. Все прошло успешно
Горськ• 29 ноября 2024
Оперувала в 16 чи 17 років з раком,ще до 3-х років пожила
Florisia• 29 ноября 2024
А вы уверенны, что кошке точно необходима операция?
Roni-Verona• 29 ноября 2024
Ми робили полосну операцію по видаленню молочних пакетів, кішці було 13-ть років, наркоз пережила добре, шкода пішли метастази ще рік прожила.. В батьків кішці робили операцію в 15-ть років ( видаляли матку через загноєння ) ще 4 роки прожила
Яна11122• 29 ноября 2024
Робили в серпні операцію котику 16,5 рочків, витримав, було важкувато, це перші 5 днів, потім стало краще. Але була злоякісна пухлина 🥲🥲🥲
Я рятувала свого котика, і не жалкую що робили операцію, дуже хотіла спасти 🥲
tanga• 29 ноября 2024
А что при поликистозе обязательна операция? Людей оперируют только чтоб забеременеть по-моему
Поля Дяченко• 29 ноября 2024
В 12 лет кошку оперировали. Хорошо всё перенесла. Ещё 4,5 года прожила.
Imagine Dragons• 29 ноября 2024
Моїй кішці 18, треба було чистити і випивати зуби. Так от лікар сказав так: старим людям же роблять наркоз, то у чому проблема зробити тварині? Важливо лише зробити попередньо аналізи і правильно підібрати наркоз. Правда, моїй кішці вирвали і чистили без наркозу. Чесно, не знаю як. Півгодини - і готово. Певно, просто укол робили. Але вона дуже слухняна.
У вас інший випадок, я б покладалась на думку спеціалістів
автор Sofa-c55b • 29 ноября 2024
Ответ дляImagine Dragons
Моїй треба і зуб виривати і чистити також) І операцію робити, наскільки операцію робити необхідно я буду ще радитись з іншими лікарями а то зуб видалити точно треба, але мені казали що можна не пір накрозом и якимось газом трохи кішку просиплюють і роблять
Дресса• 29 ноября 2024
Ответ дляSofa-c55b
Так. Це називається седація. Минулого року ми робили онко операцію своєм котику. Також дуже переживала. У нього ще хворі нирки тому дуже баялася наркозу та вік 16 років. Лікар запропонував седацію, оскільки пухлина була поверхнева на шкірі. Він спав сорок хвилин, за цей час видалили пухлину та почистили зубки. Відійшов абсолютно нормально.
автор Sofa-c55b • 29 ноября 2024
Ответ дляДресса
а мені сказали, що одночасно видаляти кісти і зуб неможна :(
Дресса• 29 ноября 2024
Ответ дляSofa-c55b
Може бути. У нас просто бачите трохи інша ситуація була. Онкологічну поверхневу пухлину вирізали, а зубки просто почистили
Lyucia2• 29 ноября 2024
Автор, полікістоз потрібно оперувати. Тут немає простору для вагань. Інше питання, знайти лікаря, який правильно розрахує дозу наркозу. Якщо Ви в Києві, то Хмельницький Геннадій (клініка на Софіївській Боршагівці) і Ганна Совтус (оперує на дому) гарно розраховують наркоз. За інших не знаю. Якщо не в Києві, гугліть відгуки.
автор Sofa-c55b • 30 ноября 2024
Ответ дляLyucia2
Дякую!