Диви яка я пава!• 29 ноября 2024
А як дістатися зараз з Ужгороду до Відня максимально комфортно?
Потягами, без бусів та тривалих очікувань.
Наче анонсували прямий потяг до Відня, УЗД не пропонує такого..
Диви яка я пава!
• 29 ноября 2024
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Вибачте, у вас вдома не працює туалет і ви приходите сюди випорожнитися?
Просто не заходити в тему не можна?
Диви яка я пава!
• 29 ноября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Хотите выпить кофе с венской булочкой?
Хочете скласти мені компанію?
Засомневаю• 29 ноября 2024
Мое недавнее открытие - до Кошице 100 км, а там на самолет. За час долетает до Варшавы/Праги и Вена тоже вроде была в списке.
Засомневаю• 29 ноября 2024
До этого я ездила так - до Будапешта часов 7. Там пару дней гуляла и отель, потом оттуда в Вену на пару дней. Так еще нормально. Но из Вены потом в Ужгород пилить утомительно и долго
Куда ж без меня• 29 ноября 2024
Поезду киев-вена сто лет в обед
Думаю что кроме советчицы вы вряд ли что-то ещё открывали
Птица Говоруша• 29 ноября 2024
Оце недавно їздила у Відень у відрядження, були вихідні. Взяла дітей з собою, погуляли на ярмарці, сходили в терми, музей природи. Море задоволення. Побачилися із друзями, які виїхали. І назад. По грошах не сильно напряжно сама поїздка. Але діти є діти - все просять)))
Раджу музей музики, музей моря. Готель зніміть в районі Оттакрінгер.
Престидижитатор• 30 ноября 2024
Авто 6 годин, зупинитися можна в Будапешті, або в словакії в класному готелі... поїсти, поспати... якщо 6 годин важко і некомфортно.