like it• 29 ноября 2024

Чим мазати обличчя після ретиналь від медік8

Дівчата, почала користуватись ретинолом від медік8 і усюди пишуть, що необхідно закривати кремом. Медік8 рекомендує адвансед крем за 3150. Навіть зі знижкою, це 2500. Трохи задорого. Чи він вартий того?
Або альтернатива бюджетніша.
Дякую за поради
Irpland• 29 ноября 2024
Закривати кремом, якщо є відчуття стягнутості. Користуюсь ретинолом Vivant Exfol A forte, немає потреби закривати кремом. Дорогий, хочу переходити на Medic8
алергирина• 29 ноября 2024
Я не закриваю, ретиналь і так цінний.
Сушить, то я зранку добре зволожую, вже 7 років користуюсь
автор like it • 29 ноября 2024
Ответ дляалергирина
Я не закриваю, ретиналь і так цінний.
Дякую. А зранку можна будь яким своїм. Якщо з віт.С можна?
Бо читала, що треба з керамідами.
Бо мій вечірній догляд, то крем з азелаїновою, в ранок - віт С
алергирина• 29 ноября 2024
З віт с навіть дуже добре, але дивіться чи не буде подразнення, бо у мене чутлива шкіра, то ,червона від агресивного догляду бо у мене розацеа. Якщо вам зайде то це найкраще поєднання
автор like it • 29 ноября 2024
Ответ дляалергирина
Аналогічно розацея. Дякую за відповідь
алергирина• 29 ноября 2024
Ответ дляlike it
Аналогічно розацея. Дякую за відповідь
То візьміть щось з центелою
timyrkina• 29 ноября 2024
Мені їх advanced night restore крем дуже подобається. Його і наношу на ніч після ретинолу. Купила ще у лютому місяці, десь пів банки ще є. Але я іноді не роблю весь той комплекс ввечері, то раз 4-5 в тиждень його використовую.
Зараз на сайті він 2329грн, беріть.
автор like it • 29 ноября 2024
Ответ дляtimyrkina
Зараз на сайті він 2329грн, беріть.
Я за нього і питаю. Для мене це суттєва сума, тож шукала відгуки, чи вартий він своїх коштів. Дякую за відповідь
Dontunderstand• 29 ноября 2024
DEAR, KLAIRS Rich Moist Soothing Cream
Це скарб
Не дякуйте)))
Dontunderstand• 29 ноября 2024
І ретиналь треба закривати, через 15-20 хв після нанесення крем і буде шикардос