Дівчата, почала користуватись ретинолом від медік8 і усюди пишуть, що необхідно закривати кремом. Медік8 рекомендує адвансед крем за 3150. Навіть зі знижкою, це 2500. Трохи задорого. Чи він вартий того?
Або альтернатива бюджетніша.
Дякую за поради
Або альтернатива бюджетніша.
Дякую за поради
алергирина• 29 ноября 2024
Я не закриваю, ретиналь і так цінний.
Сушить, то я зранку добре зволожую, вже 7 років користуюсь
Ответ дляалергирина
Я не закриваю, ретиналь і так цінний.
Дякую. А зранку можна будь яким своїм. Якщо з віт.С можна?
Бо читала, що треба з керамідами.
Бо мій вечірній догляд, то крем з азелаїновою, в ранок - віт С
Бо читала, що треба з керамідами.
алергирина• 29 ноября 2024
З віт с навіть дуже добре, але дивіться чи не буде подразнення, бо у мене чутлива шкіра, то ,червона від агресивного догляду бо у мене розацеа. Якщо вам зайде то це найкраще поєднання
алергирина• 29 ноября 2024
Ответ дляlike it
Аналогічно розацея. Дякую за відповідь
То візьміть щось з центелою
Ответ дляtimyrkina
Мені їх advanced night restore крем дуже подобається. Його і наношу на ніч після ретинолу. Купила ще у лютому місяці, десь пів банки ще є. Але я іноді не роблю весь той комплекс ввечері, то раз 4-5 в тиждень його використовую.
Зараз на сайті він 2329грн, беріть.
Я за нього і питаю. Для мене це суттєва сума, тож шукала відгуки, чи вартий він своїх коштів. Дякую за відповідь
Dontunderstand• 29 ноября 2024
І ретиналь треба закривати, через 15-20 хв після нанесення крем і буде шикардос