Ноунэйм• 29 ноября 2024
Миттєва смерть, від чого
Помер знайомий молодий 30+ нічим не хворів. Раптово. Для мене це шок якщо чесно. Хіба можна так померти і не хворіти ? Чи людина просто не знає чим хворіє
Ноунэйм
• 29 ноября 2024
Говорила з ним недавно зовсім ніщо не віщало біди. Не можу повірити
Ноунэйм
• 29 ноября 2024
Ответ дляКозачка
что значит просто умер? сердце, наверное?
Родичі кажуть тромб лопнув
Відкушу все що стирчить• 29 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Не понравилась жизнь на Земле.
к сожалению этого недостаточно(
Українська зірочка• 29 ноября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
к сожалению этого недостаточно(
Кому как.
Непонятно• 29 ноября 2024
Моя подружка детства так умерла.
Молодая здоровая, не успела еще и родить.
И 30 не было. 25+
Выходной день. Шел дождь. Сонная погода. Пообедали с мужем и легли подремать. Муж проснулся , а она нет.
И 30 не было. 25+
Ноунэйм
• 29 ноября 2024
Ответ дляНепонятно
Моя подружка детства так умерла.
И 30 не было. 25+
Жах тобто зовсім ніхто не застрахований. Я завжди думала ну таке або хворіти або вік або випадок а це просто шок
Заикальница• 29 ноября 2024
Автор у меня одноклассник летом умер 30 лет тоже, уснул и не проснулся...
СкумбріяП8• 29 ноября 2024
Ответ дляНоунэйм
Родичі кажуть тромб лопнув
Так.
Різні серцево-судинні захворювання. У мене так два дідуся померли. Раптово. І я маю проблему з цим. Погана дуже ліпідограма та ще інше…
Але ж живими не виберемось з цього усього
Ноунэйм
• 29 ноября 2024
Ответ дляЗаикальница
А що казали яке заключення?
Злюка бобер• 29 ноября 2024
Ответ дляНоунэйм
Родичі кажуть тромб лопнув
Да, у меня так родственница и мама подруги умерли. Что одна, что вторая просто упали и все
Непонятно• 29 ноября 2024
Ответ дляНоунэйм
У меня и свекровь в довольно не старом возрасте умерла во сне.
Так что я не удивляюсь уже.
Нужно ценить каждый день.
Так что я не удивляюсь уже.
Нужно ценить каждый день.
Ноунэйм
• 29 ноября 2024
Ответ дляНепонятно
Так что я не удивляюсь уже.
Нужно ценить каждый день.
Так что я не удивляюсь уже.
Нужно ценить каждый день.
Да ви праві
Подмигашка• 29 ноября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
к сожалению этого недостаточно(
сверху решили его забрать
Подмигашка• 29 ноября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Так.
краще так померти ніж...
ХаДиДиШь• 29 ноября 2024
Скільки знаю таких раптових смертей- всі від тромбу, охоронець помер на роботі, колега теж в туалеті на роботі, жахливо
Ноунэйм
• 29 ноября 2024
Ответ дляХаДиДиШь
А який вік?
Тётушка Лошадь• 29 ноября 2024
Ответ дляНоунэйм
Вакцинация и прием кок является одной из причин в молодом возрасте.
Ноунэйм
• 29 ноября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Цікаво а кок як звязано? Вакцину не знаю чи він робив
ЛеньГуглить_правда• 29 ноября 2024
Можна.В мене однокласник помер від не тих ліків.Сам прийняв в 19 років,вдома була купа різних,мама лікар.При чому ліки наче не могли такого спричинити.А от така реакція.
Сусідка ще не було 20,як у Міронова-розрив аневрізми.Нічого не предвещало.
І на роботі дівчина.Поїхали на пікнік,їй стало погано,весь день сонце.Просто пішла полежати,і все((