Yeva-c21c• 29 ноября 2024

Хто залишився, що робитимете, якщо

події в Україні підуть за грузинським сценарієм.
LeraApril• 29 ноября 2024
Ответ дляBaлeнтинka
Не поняла.
Кафедра выпускает бакалавров и магистров? Или для чего она?
Natalaza• 29 ноября 2024
У нас вже був грузинський сценарій. Щось ви припіздали:(( Тільки ми це розуміємо лише зараз.
Ilonka.999• 29 ноября 2024
Ответ дляkanuka
Дома целые, бомбы не летают, свет есть. Чем они плохо живут?
А если и плохо, то они наверное могут и уехать всей семьёй куда захотят.
Coffee is Love• 29 ноября 2024
Ответ для--Мята-
нормально в Грузіі живуть, на роботу ходять
І в нас на роботу ходять, прикиньте?
Анна_Бель• 30 ноября 2024
Ответ дляingaruta
меня сейчас вырвет
На здоровя, головне не захлибніться)))
Анна_Бель• 30 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Удалено администрацией...
Бажаю, щоб твого чоловіка, чи то брата, чи дитину бусифікуіали, і щоб вони лежали в полі як мій. І ти б йшла на фронт, патріотко, а не молоти даром язиком ботячим.
nabludatel• 30 ноября 2024
Ответ дляBaлeнтинka
Я вас столько раз ловила на брехне. Надеюсь вас многие такой запомнили и запомнят. Вы - брехло и врунья. Фантазерка и балаболка.
О, Валентина.
Як там синуля? Пішов уже українців вбивати?
Бо тут всі пам´ятають, що ви не проти, щоб він пішов вбивати українців.
--Мята-• 30 ноября 2024
Ответ дляCoffee is Love
І в нас на роботу ходять, прикиньте?
та ви шо?