події в Україні підуть за грузинським сценарієм.
nabludatel• 29 ноября 2024
Ответ дляLeraApril
Дома живете чи ВПО?
Вона живе в Миколаївський обл.
Цікаво входить: ЗСУ, звільнивши лівобережжя Херсону, звільними і Миколаївщину від постійних обстрілів.
Але ні дяки, ні співчуття до тих, хто під обстрілами чи досі в окупації немає.
nabludatel• 29 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Тут тільки одна відповідь:ситий голодного не зрозуміє.
Не зрозуміла вашу відповідь.
У нас зараз в Україні немає ’ситих’, тобто тих хто не постраждав від обстрілів і не сидить без світла. В останній обстріл ’дісталося’ і Луцьку, і Хмельницьку. Не лише прифронтовим.
Ответ дляnabludatel
Шляхом виходу з їх населених пунктів руських.
Щоб ви там не писали, а нормального життя в окупації немає. Я не можу говорити за всі окуповані території, але в Запорізькій обл дуже низький рівень підтримки окупаційної влади місцевим населенням. На ’референдумі’ 2022 вони змогли зібрати лише трохи більше 30 тис підписів за приєднання до рашки. Це з 2.5 мільйонів населення в Запорізькій області.
Выход их возможен только двумя способами, создать угрозу, что бы они сами ушли, что маловероятно или выбиванием, что в принципе тоже маловероятно в нынешней ситуации. Я как раз о нормальности жизни в окупации не рассуждаю, не передёргивайте.)) Я могу самолично рассказать о референдуме в Мариуполе, людям, пришедшим за продуктами давали что-то подписать чтобы получить, оказалось эти подписи выборы нового мэра и референдум. Видимо у вас до такого способа не додумались или у людей была возможность купить продукты, так что не чем хвастаться.))
nabludatel• 29 ноября 2024
Ответ дляSeehund
У нас люди ховалися від референдума. З дому в ці дні не виходили. Двері не відкривали. Тому руські знаючи це на цьогорічних ’виборах’ президента з
робила поквартирний обхід з озброєними руськими солдатами.
У нас ніхто не змиряється. Та й руські не дуже стараються для місцевого населення. З медициною біда, жкх занепадає. Ніхто не робить планові ремонти жкх, і навіть аварійні майже не роблять: місяцями течуть труби і немає води - гауляйтерям плювати. Їх не для того путін поставив, щоб вони місцеве населення облюбували, а зовсім навпаки. Наших людей виживають.
Ответ дляnabludatel
Вы думаете мне что-то новое рассказали? У меня родня в окупации.
ellllena.ua• 29 ноября 2024
Ответ дляColor never seen before
Почему? Нужно прямо сейчас определиться что я буду делать ’тогда’?
План Б должен быть всегда
SantaMonika• 29 ноября 2024
Нам прийдеться виїхати, через професію чоловіка, але, я до цього готова. Діти, в любому випадку, будуть вчитися і жити в ЄС
Ответ дляkanuka
Я так поняла, что всё может быть, всех не посадят, но кто сильный патриот, общественный деятель, или командир какой-то в ЗСУ то могут и посадить, а простой народ, кому он нужен.
Да зачем гадать. Можно вспомнить 30-е, 40-е года прошлого столетия кто и за что сидел.Очень познавательно. Да, сидели не все, но зацепило многих, особенно тех кто не относился к инфузориям.
Natali81-aa18• 29 ноября 2024
Ответ дляSantaMonika
Я теж про це думала, не всім можна лишатись.. Але чи можливо буде виїхати? І за житло страшно адже можуть просто забирати.
SantaMonika• 29 ноября 2024
Ответ дляNatali81-aa18
За житло не страшно, то все вирішується. Виїхати встигнемо
Надіємось, до того не дійде
Natali81-aa18• 29 ноября 2024
Ответ дляSantaMonika
Надіємось, до того не дійде
Теж надіюсь, але за житло страшно, невідомо що, як може бути, чи можливо щось вирішити швидко.
SantaMonika• 29 ноября 2024
Ответ дляNatali81-aa18
Не розумію, як можна досі переживати за житло, як в нас шахеди літають, як мухи. Може, у вас по іншому
Не знаю
Natali81-aa18• 29 ноября 2024
Ответ дляSantaMonika
Не знаю
Літають.. Але знайома з Рубіжного, у чоловіка така професія, що для влади яка там зараз, він ворог народу, каже що хоча житло і вціліло але можливо відберуть.
Baлeнтинka• 29 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Зараз в окупації укр мова заборонена. Навіть в повністю україномовних містах і селах Запорізької і Херсонської обл.
У нас в университете есть кафедра украинского языка и литературы. Крым
Color never seen before• 29 ноября 2024
Ответ дляellllena.ua
План Б должен быть всегда
Кому нужно у того пусть будет. Я буду действовать по обстоятельствам
Baлeнтинka• 29 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Який університет?
Руські перше, що робили коли заходили в окуповане місто чи село - палили книжки українською в міських і шкільних бібліотеках.
Дітей перевели на навчання російською, не зважаючи на те, що їх населений пункт повністю україномовний. Я це знаю точно, бо з Запорізької обл і мої родичі і друзі були в окупації.
Крымский федеральный университет. Бывший Таврический национальный.
Baлeнтинka• 29 ноября 2024
Ответ дляspart-5037
Ого. И дети там остались и родители их ? И как живут? Почему не выезжают ?
Потому что устраивает.
Baлeнтинka• 29 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Не всі мають рішучість виїхати. Крім того, виїзжати треба через росію. Це дорого і довго. НЕ всі люди (особливо в селах) мають гроші.
Але все ж дуже багато виїхало. Бо там страшна біда з медициною (бо багато лікарів виїхало). І взагалі занепад і беззаконня. рос солдати можуть прийти і зробити що завгодно.
Я вас столько раз ловила на брехне. Надеюсь вас многие такой запомнили и запомнят. Вы - брехло и врунья. Фантазерка и балаболка.
Baлeнтинka• 29 ноября 2024
Ответ дляLeraApril
Вообще в прследнее время странные веяния. Как будто многие забыли Бучу, Мариуполь, Изюм (можно долго пречислять), и так как бждто вроде не такие уж они и плохие, и может и неплохо конечно было. а ну их эти Европы. Не жили богато, нечего и начинать? Неужели простили? дальше прощать будете и Харьков, и Одессу, и то что пришлось пережить и еще предстоит?
Германию простили и тут простят. Люди просто хотят жить.