Капитошечка• 29 ноября 2024
Бамбук у складі білизни
Дівчата, хтось підскаже мені, можливо)
67% бамбук у складі
Чим така білизна відрізняється від звичайної з бавовни?
І який матеріал кращий?
Хочу купити труси Атлантік чоловічі.Сподобалась модель, але зі складом не зрозуміло
67% бамбук у складі
І який матеріал кращий?
ОливьЕЖечка• 29 ноября 2024
Бамбук він і в Атлантіку бамбук, коротше синтетика. Для чого переплачувати?
Википедия утверждает что это целлюлоза из сырья бамбука. Целлюлоза не является конкретной синтетикой, ещё в советские времена из опилок деревьев изготавливали целлюлозную нить, а из нити- полотно. Многие современные торговые марки используют её как заменитель хлопка. Мне нравится одежда из целлюлозы. Это лучше чем большинство синтетики . Из личного опыта блузки из целлюлозы на ощупь похожи на хлопок, но меньше мнутся, лучше держат форму, более плотное плетение со временем немного кашлатится.
Кондуктор трамвая• 29 ноября 2024
Скажу за носки. В них не пітніють ноги. Також бамбук має антисептичний чи антибактеріальний ефект, що саме не пам´ятаю. Трусів бамбукових у мене немає. Подушка на 30% бамбук + поліестер - фігня повна , прокидаюсь з мокрою головою. Для трусів бамбук + бавовна,як на мене, хороший склад.
Бабо-лебідка• 30 ноября 2024
Бамбук - это вискоза. Хлопок - это хлопок.
Белье из бамбука нежнее, прохладнее, шелковистее, лучше тянется и быстрее рвется, чем хлопковое.