Куплю орехи• 30 ноября 2024

Таємний Миколай на роботі

Є обмеження по сумі - 500 грн. Не можу придумати подарунок на таку суму. Якусь новорічну дрібничку? Зараз ціни такі, що нічого на ті гроші путнього не купиш. Порадить може хтось щось)
Сусановна• 30 ноября 2024
Сінсей, обирайте з декору

СкокоМнеДадите• 30 ноября 2024
Солодощі, алкоголь, новорічні іграшки. Обирайте, що вам ближче.
Эт вернячОк• 30 ноября 2024
Я купувала набір в’язаного чаю
Тану на сонці• 30 ноября 2024
Залежить від ситуації..Я обожнюю якісні горіхи та сухофрукти, фінікі..зараз є гарні подарункови набори)
Анютины ласки• 30 ноября 2024
На наступний рік. Беріть зараз щось з розпродажів. Маю запаси на такі випадки...
Пр темі: сертифікат на білет в кіно, в´язані ангелики на ялинку мені милі..
Христя в тiстi• 30 ноября 2024
Набір для глінтвейнтвейна.
Полонянка SexShop-а!• 30 ноября 2024
Юск, сінсей. Свічка, новорічний декор, маленький ельф, шоколадка.
Пампушечка• 30 ноября 2024
Новогодняя посуда. У меня как-то был тайный санта на работе)))). Одной девочке подарили салатник с новогодним принятом. Классный. На то время стоил около 300 грн. Можно сертификат в книжный магазин. Можно в Еву сертификат.
Мне подарили дурацкого мягкого мишку. Вы де знаете кому будете дарить? У нас мы знали кому.
Христя в тiстi• 30 ноября 2024
Штолен

Барбітта• 30 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Таємний Миколай 😂 спочатку треба знати хто кому дарує 👍
Срочнокпсихологу• 30 ноября 2024
Мемчик в тему
КондуктЕр тролейбуса• 30 ноября 2024
На орнер можна щось взяти.

Можна набір - чай, мед, цукерки,чашка.
Чи чашку й каву.

Набір для глінтвейну.

Можна сертифікат в розетку чи книгарня є
Лівий Локіть• 30 ноября 2024
Подивіться на сайті jysk розділ Різдво-пледи, декор, гірлянда на батарейках, ...
Спілий баклажан• 30 ноября 2024
Чай
БеллаДонна• 30 ноября 2024
-дуже хочу нову сукню.
-на миколая?
-та неее. на себе !
На пів ставки• 30 ноября 2024
Дубайский шоколад))
автор Куплю орехи • 30 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
Я знаю, кому буду дарувати. Ця жінка мало себе балує, двоє дітей підлітків, чоловік на війні. Хотілось би дійсно щось приємне і суто для неї, певно
КондуктЕр тролейбуса• 30 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Може сеанс масажу?
Або сертифікат мейкап
Кидаю курити• 30 ноября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Може сеанс масажу?
Або сертифікат мейкап
І буде той сеанс масажу валятися по хаті .

КондуктЕр тролейбуса• 30 ноября 2024
Ответ дляКидаю курити
Всі ми різні.
Я ходжу на масаж 4 рази в місяць, бо сидяча робота. Це інвестиція в моє здоровʼя.
Іноді ходжу просто на розслаблюючий.
Авторка краще знає свою колегу.
Кидаю курити• 30 ноября 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Всі ми різні.
Іноді ходжу просто на розслаблюючий.
Авторка краще знає свою колегу.
Автор каже про колегу, що балує вона себе мало
Тобто навряд чи ходить на масаж. Чи піде на один сеанс по сертифікату?
Навряд чи.
Я б не пішла. Більше того, подумала б, нащо воно мені... Краще б гарного чаю подарували.
маска Ілона• 30 ноября 2024
Мені б хороша кава сподобалась, або якісний шоколад. Я мінімаліст, тому декори, скоріш за все залишились би на роботі. Сертифікат в книгарню
Кумедна• 30 ноября 2024
У минулому році я дарувала штолен, а мені дві прозорі чашки з подвійним дном.
Цього року сума подарунку -500грн, то я купила настільний календар орнер і шоколад любімов
КондуктЕр тролейбуса• 30 ноября 2024
Ответ дляКидаю курити
Навряд чи.
Ну то ви. А людина на нього може просто жме коштів, бо є більш важливі речі.
Пишу ж - ми всі різні) й це нормально
Омлетик• 30 ноября 2024
Ответ дляКуплю орехи
бусы или укращения из натуральных камней на проме много.
Только надо по знаку зодиака подбирать, чтобы с камнем комфортно было.
Посмотрите, понаблюдайте , что она любит?

чай кофе украшения шарфы шоколад