Прикуси Язика• 30 ноября 2024
Нові налоги і мінімальна зарплата
Нам не тільки заморозили підвищення мінімальної заробітної плати до 2027 року, а ще тепер з новими податками вона зменшується з 6500 грн до 6100 грн. І так з такою зарплатою виживаєш як можеш, а вони ще її зменшують. Вони хочу щоб ми пухли з голоду?
Тишком нишком• 30 ноября 2024
Ответ дляBLUE_SKY
вам не надоело этот тупой комент везде лепить?
А чого це тупий?? 5 років тому був дуже навіть не тупий, а актуальний.
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляТишком нишком
Так жеківці та бібліотекарі працюють на благо суспільства чи, все ж на благо своєї родини в першу чергу?? Якщо їсти нічого а дитина мерзне в нема за що куртку купити, а на 6тис так воно і є, то яке в дупу благо суспільства??
Те і намагаюсь пояснити. Це не робота, а волонтерство 🤷♀️сидять роками на тому місці, зараз такий час прийшов - щось змінювати
Тишком нишком• 30 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Не працюйте за мінімальну.
Мінімальна це в моєму оточенні виключно для пенсіонерів. Тобто пенсія, і десь чергування доба через три, 10 пенсія і 6 чергування.
Оо то 10 пенсія то ще хороша пенсія
Силиконочка• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Удалено администрацией...
Незаменимых людей нет.
МУСЯкомарова• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Удалено администрацией...
Ну у меня дитя взрослое и слава Богу по больницам не скитались, а вот когда мою маму по скорой привезли - так там без 50 гривен ни одна санитарка ничего не делала! И было это в 2010 году! ’Кушать’ там вообще ничего не давали! Так что угомонитесь!
Силиконочка• 30 ноября 2024
Ответ дляТишком нишком
Оо то 10 пенсія то ще хороша пенсія
Звичайна робоча зараз.Якщо біла була.
Баба_Воля• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Удалено администрацией...
Верно. У нас уже остановили 2 маршруты троллейбусных, из-за нехватки водителей правда. Но сути не меняет , водителя нет- нет чем доехать, кто страдает ? И что дальше ?
Ответ дляАйпишница
Каким образом оправдал частично?
Рух у системі, реформування не може проходити безболісно і швидко, от не може, бо змінам опираються всі от всі
На даний момент я медициною задоволена набагато більше ніж це було у 14- 19 році, також зміни у освіті .
Але ж це те що мене особисто стосується, наша проблема судова система, митниця , а це мільярди мільярдів ((( знов ми бачимо спротив у війську , ну тут заслуга наших військових і старих пузатих генералів з сссром на підкорці яких все влаштовує
Ответ дляСиликоночка
Я вже скоро йду на пенсію, і пораджу вам не сидіти на мінімальці, бо там і будете сидіти до віку.
Як ви підете, і не буде нікого на ваше місце-вашу контору закриють, або реорнганізують - виженуть половину непотребу і зроблять більш менш прийнятні зарплати.
Я це бачу всі 30 років незалежності. Це закон вільної економіки, і ви його не зміните під себе. Хто потрібен-буде отримувати кошти. Хто не дуже-будуть робити умови, щоб сам пішов. Хто зовсім не потрібен-скоротять.
+++
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Удалено администрацией...
Ніколи не мили дитині жопи в лікарнях і їсти не приносили, тим займалась сама. Про поли, мабуть їх мили санітарки, на око - вони були пенсіонерками. А якщо б їх не було,то лікарня би найняла клінінг компанію і держава би знайшла на то гроші, а так, навіщо напрягатися їм
Ответ дляМіні-бікіні
Напряму. Очолювати державу має хороший дипломат і політик, а не вискочка клоун. Тим більше таку, як наша
Ні, тут я категорично не згодна , дипломатія і міжнародне право показали свою імпотентність і повний провал . І я навіть не про Україну пишу
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Ви абсолютно праві
Амбасадор щастя• 30 ноября 2024
Ответ дляЧемна панночка
Наголосували? Веселіться! Сподіваюсь, тим 73% зараз весело, бо мені щось не дуже...
Думаєте при Порошенко війна не почалася би?
Всі вони зробили «свій внесок» в країну.
Точка нашого неповернення була, коли не обрали Чорновола.
Чемна панночка• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
А тепер поясніть як ваше наголосували пов´язано з тим що рф напала і трощить Україну?
А чому б не захопити повністю державу, у якої при владі цирк, підтриманий переважною більшістю? І яка замість побудови сильної армії займалась популізмом і розкраданням бюджету? Шкода, що ви й досі не прозріли
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Раньше можно было только по блату устроится,сейчас нехватка.У нас не хватает медсестр и младшего персонала.Отделения тяжёлые,инфекция,хирургия .Дальше сами мамы будут мыть полы и ставить капельницы
Ответ дляДама_из_рекламы
А до зелених і війни не було ж) І ядерку ніхто не віддав і за борги по газу літаками не розраховувався і ще багато в цьому списку . В українця завжди хтось винуватий лише не він сам
Все було і до, питання масштабів. Такого 3,14цю як зараз важко пригадати
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Не правда,максимум торт при выписке медсестрам.За три года шоколадку одну.Зачем она мне надо и ваши 50 гривен.Лучше зп
А не зарекайтесь,жизнь она такая,будут внуки
Тишком нишком• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
А що змінилося у медицині в порівнянні 14-19 та 19-24??
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Незаменимых людей нет.
Тоже им скажите,что бы искали роботу???
Баба_Воля• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Верно. У родителей в поселке , до реформации районный центр , после войны позакрывали кучу отделений , вот недавно инфекционное . До ближайшего ехать 80 км. Людей на биржу. Работы нет. И живи как хочешь. И что-то не спешат поднимать зп , как выше здесь писали и новые создавать структуры
МУСЯкомарова• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Как же вам повезло, а с нас в то время вымогали за операцию 6000 гривен (доллар по 8) И вы не зарекайтесь, что тортиком обойдетесь
Ответ дляЧемна панночка
В мене сусідка весела вдова, живе в своє задоволення, піду заберу її квартиру , в мене ж є чоловік, собака, інші засоби . Чого це вона живе як хоче
Я вірно вас розумію?
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Буфет занимается едой,вам не позволят это самой делать
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Себе и судьям они зарплаты и премии не урежут. Твари, что сказать еще
А коли це і в якій країні судді та інші мали маленьку оплату праці?
Міні-бікіні• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Ну так вони і діють в інтересах своїх країн, а не нашої. Тому я і каже, що очолювати таку країну як наша має хороший дипломат та політик. Чи ще не всі наржались?
Тишком нишком• 30 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
+1 всі ці роки росія планомірно знищувала наш воєний потенціал всіма методами, щоб у потрібний час взяти голими руками. І якби не 13-14 рік і наше прагнення до ЄС то плавно перейшли як Білорусь під крило.
Баба_Воля• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Сколько родственников лежало на стационаре , и я тоже , но тарелку супу всегда приносили и мыли полы в палатах
Ответ дляtarveldy
І це все стало причиною, щоб росія вклала мільярди в окупацію країни?
Відповідь на ваше : на данний момент неможливо провести вибори, тому вр працює у власних інтересах не боячись наслідків , бо їх не буде , бо неможливо її змінити . Місцеві влади так само, вони прийняли війну, не відчувають небезпеку і це розв´язує їм руки. Судова реформа за 10 в нас так і не пройшла , для жодного урядовця, силовика, чиновника і ТД зараз нема жодного стримуючого фактора, скільки ще вони матимуть таку можливість невідомо (поки йде війна) тому маємо те що маємо. Але таку саму картину ми б мали за будь-якої влади і будь-якого президента, або були б вже колонією рф. Може для тих хто працює на мінімальну зп це було ю і краще, але для тих хто має свій бізнес це смерть , або робота на мінімалку, або еміграція
Продовжувати писати очевидні речі?
Трохи не так. Не війна причина відсутності стримуючого фактора, а дії влади, тоталітарність режиму, до якого ми не йдемо, а біжемо.
Olenka_bum• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Крім ПТУ не має де працювати ?
А давайте так, всі з ПТУ пішли в ’манікюрщиці’ або в таксисти (як вище там радили). Так, де там ще мінімалка? Лікарі з швидкої та фельдшери також пішли ногті пиляти. Хто буде навчати та виїжджати на виклики?