Прикуси Язика• 30 ноября 2024

Нові налоги і мінімальна зарплата

Нам не тільки заморозили підвищення мінімальної заробітної плати до 2027 року, а ще тепер з новими податками вона зменшується з 6500 грн до 6100 грн. І так з такою зарплатою виживаєш як можеш, а вони ще її зменшують. Вони хочу щоб ми пухли з голоду?
tarveldy• 30 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Дипломатичні представники інших країн. Чи ви про яку дипломатію?
Ви втратили суть дискусії
Carin• 30 ноября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Это План Перемоги ,автор , вы не понимаете
Меньше населения в стране - больше перемоги, ну а что...
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
ой не сравнивайте тот ужас и нищету в 90 ых и сейчас.в 90 тых был ад адище.вот тогда кушать нечего было.а село выживало.сейчс в сто раз лучше и живем мы даже лучше россии финансово
Так ото ж. В ті часи була повна срака
tarveldy• 30 ноября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
+++
задумчивая мордочка• 30 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
А якщо всі підуть з ПТУ, бібліотек, дитячих садочків, жеків і тд. Що будуть робити інші без цих важливих для суспільства інстанцій?
Если все уйдут, тогда начнут поднимать зп. А так если есть желающие работать, то зачем поднимать?
Чай не пью, только кофе• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Ещё раз спрошу, зачем повышать налоги мотивируя это отсутствие денег в бюджете и при этом менять светофоры, высаживать цветы в прифронтовых и повышать расходы на содержание аппарата власти?
Удалено администрацией...
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляАйпишница
Для повышения ЗП в данном случае надо менять законодательство, а его меняют только в минус для людей.
То и значит, что нет. Ну какая комната в другом городе? Вот у меня в семье дети 4 месяца, 5 лет и 4 животных из которых коты и большая собака, кто мне сдаст комнату? А ещё не все могут работать физически, вы не понимаете этого?
Ви мене вибачте, але дитині 4 місяці, її ж не підкинули? Якось же усвідомлено народжують дітей, особливо в війну, треба розраховувати на все
tarveldy• 30 ноября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Удалено администрацией...
задумчивая мордочка• 30 ноября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Прифронтовой город, учеба онлайн , хоть работа онлайн и возле дома находится.
Если работа он-лайн, то есть смысл найти подработку он-лайн, а потом когда освоитесь и перейти на другую. Сейчас очень многие работают он-лайн
Чай не пью, только кофе• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Ви називаєте буфетом ту страшну пшеничну горілу кашу? Спасибі, ми вижили без неї ( зі своєю їжею )
Не не від мене залежить,ви глупа людина.
У нас є і йогурт і апельсини,да не часто.Я дивуюся вашому уму
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляТишком нишком
А я лікарю дала в карма, то він прийшов і сказав мало, давай ще стільки само..
Ми не про лікарів
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ дляСиликоночка
Конечно.

Если устраивает-пускай работают.
Дякую що дозволили
Белая котичка• 30 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Це так
Olenka_bum• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Чому ви питаєте мене? Я встановлюю зарплатні ? Питайте у відправлених міністерствах, хто буде
То може мені піти фельдшером поволонтерити, як ніхто не хоче, Чи вам ? А чому мають йти інші сотні людей ? Вони так не поважають себе?
Вони не достойні нормальних зарплат?

Про ПТУ, якщо не буде бухгалтера за 6000, винаймуть приватну бухгалтерську фірму обслуговувати ПТУ і повірте, знайдуть гроші, і не 6000 то коштує
Питання не в тому ким працювати, а питання в тому, що в Україні працююча людина не може забезпечити себе всим необхідним для життя. І ОП та ВР ’на х..ю крутили’ свій народ.
Белая котичка• 30 ноября 2024
Я вже з одніє звільнилася там де працювала.Мала підробітку 4 роки,але найняли інше осбб і вони мені сказала зп буде на 35 %меньше ,то хай самі роблять
Силиконочка• 30 ноября 2024
Ответ дляБелая котичка
Дякую що дозволили
Ви самі собі даєте такий дозвіл.Чи вас утримують на роботі силоміць?
Міні-бікіні• 30 ноября 2024
Ответ длямаска Ілона
Ого , думала представники 73% вилікувалися
Я теж
Мона_Лиса• 30 ноября 2024
Ответ дляПочекуха
Ну это ж и логично. В воюющей стране, и до войны не особо развивающейся, не будет профицитного бюджета, а соответственно и социальных плюшек. И так будет, при всем моем неуважении к зелёным, при любой власти. И чем дольше война, тем хуже будет
Значит нужно прекращать войну
Усміхайлик• 30 ноября 2024
Ответ дляО_Юми
А поясніть звідки будуть братись кошти на заміну всіх світлофорів, і це тоді, коли в країні війна?
Это святое, нельзя, что бы на светофорах был такой цвет, как в рашке.)
Міні-бікіні• 30 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Ви втратили суть дискусії
Я про дипломатів на чолі країни, про що і написала. А ви про що?
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Це ж держ структури і зарплата згідно тарифної сітки/розрядів . Підняти її чи врізати не можна на місцевому рівні. Але можна додати інтенсивність 50 відсотків, вислугу ,премії. Це від керівництва залежить чи поділяться чи все собі .
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляOlenka_bum
Є таке. То вже наче зрозуміло, що керівникам країни пофіг, і що кожен день війни коштує дуже дорого.
Дуже
Але ж, всі хочуть мочити русню. То ж не буває безкоштовно. Хто має забезпечувати армію ?
Країна податками. По іншому, то не буває
А людині тільки міняти роботу чи професію. Я мала приклад, моя знайома працює у пенсійному фонді роками і ниє, що мала зарплатня
( тільки на проїзд, і каву ) а живе за мамин кошт ( у мами магазин ) то працювати в магазин вона не піде - не така робота , я їй запропонувала роботу в нашому виставкову залі продукції ( в неї хороша українська мова ) зарплатня достойна,відповідь, ой, там же треба часто стояти на ногах, а тут я сиджу королевою і пенсіонерів ганяю. Значить, ще не припекло.
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Там лише скло змінять . Хоча для такої справи хтось відкрив цілий завод по виробництву того скла і заробить купу бабла
tarveldy• 30 ноября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Удалено администрацией...
ПешитеБесАшипок• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
У вас мінімальна з/п ? Ким ви працюєте ?
Ну, в мене не мін, цілих 10000 , лікар
Работать надо• 30 ноября 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну, в мене не мін, цілих 10000 , лікар
Я ще не зустрічала бідних лікарів, вибачте
Дама_из_рекламы• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Дуже
Роботи повно . І зарплата норм . Але не хочуть, бо важко . А ,бляха, сидіти рівно на попі і отримувати гарні гроші такого ж не буває , а хочеться)
язззззь!!!• 30 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Так мінімальна, працюю в сан станції
а хіба ще є санстанції?
ПешитеБесАшипок• 30 ноября 2024
Ответ дляРаботать надо
Приходіть, познайомлю