Отчебучкина• 30 ноября 2024
Мене жахливо бісить свекруха
Ну просто не можу з нею спілкуватись. В мене зараз зп 28 000 (це не столиця, а Тернопіль) , ще підробляю то 5-6 000. Вона каже, що це і так не багато, що працюючи сам на себе можна заробити більше. Це дійсно так мало? Як закрити їй рота?
Первая ласточка инфляции• 30 ноября 2024
Пошліть її на..., авторе.
Чого вам важливо що воно там верзе в свої 60+ чи скільки?
Хай свою думку розказує подружкам на лавці
Бабулька• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
В них зі свекром магазинчик, думаю тисяч 60-70 у них виходить
Чем торгуют?
Бабулька• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Але мені не потрібні її поради
Не спілкуйтесь з нею
Медсестричка• 30 ноября 2024
Та покажіть їй тему про податки й мінімалку, що з голоду всі пухнуть, то вона призаспокоїться
Незнакомлюся• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Це не я, а чоловік казав
Автор, честно, подкидывают родители деньжат мужу?
Отчебучкина
• 30 ноября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Чоловіку так. Але в нас з ним роздільний бюджет, я до цього нічого не маю.
Лагшмивара• 30 ноября 2024
А ви на кожному кутку розповідаєте, яка у вас зп?
Бо мою зп знаю лише я. Чого б малознайомим людям, типу свекрухи, розповідала, скільки заробляю?!
Щедрик• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Сколько вам лет? Мужу? Дети есть?
Щебетушка• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Але мені не потрібні її поради
можно пример? возможно, вы не в состоянии их применить/ оценить.
Щебетушка• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
ок. раздельный бюджет. а рапортуете ему о своих доходах зачем?
Свисток ля-минор• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Це не я, а чоловік казав
Так пусть муж кормилец работает
Свисток ля-минор• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ну пусть сыночку научат работать
Свисток ля-минор• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Це не я, а чоловік казав
А вы мужу тоже бы не говорили а свои деньги собирали
Свисток ля-минор• 30 ноября 2024
Ответ дляЩа как дам
Менше ляпать язиком.
Я в шлюбі 22 роки, чоловіку кажу половину своєї зарплати. Щоб не розслаблявся
Вы молодец так и нужно
Свисток ля-минор• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ні, приблизно так як і я. А іноді взагалі не працює, може заробити один місяць 50 000, а два взагалі не працювати
Так пусть свекровь его учит я бы его послала
Свисток ля-минор• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
А зачем он вам нужен?
Воздух в банке• 30 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
Ой блин, автор) вы вернулись
давно не было вас и вашей свекрухи, которая осуждает всех, у кого нет бизнеса. У вас зп вроде выросла?
Только в прошлых сюжетах муж был стоматологом,а теперь юрист))
Ща как дам• 30 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Коротше у вас мамина бубочка, хоч дітей не подайте. Ви будете завжди не така