Оченьценная• 30 ноября 2024
Куртка, что делать?
Купила куртку в Страдивариусе. Принесла домой, смотрю на этикетке её нельзя стирать, химчистка. А с какого перепугу её не можно стирать? Сто с ней будет? И что делать теперь? Возвращать или стирать и ничего?
Бокс-орун• 30 ноября 2024
Автор, краще поверніть в магазин, якщо ж можливість. Доволі часто бачу куртки з наповненням, що після прання «впало» на низ прошитих «мішечків». Нічого зробити з цим неможливо, а танці з бубном навколо такої світлої куртки - на любителя((( Якщо хочете світлу, то краще натуральний пуховик з невеликими прошитими квадратами
Оченьценная
• 30 ноября 2024
Ответ дляБокс-орун
В мене є пуховик. Мені потрібна куртка з високим коміром без капюшона
Бокс-орун• 30 ноября 2024
Ответ дляОченьценная
Є пуховики з високим коміром і без капюшона, головне, щоб наповнення натуральне було, яке можна «розбити» після прання
Оченьценная
• 30 ноября 2024
Ответ дляБокс-орун
Ну не нахожу , сегодня весь день в тц бегала
Бокс-орун• 01 декабря 2024
Ответ дляОченьценная
Ось знайшла
Оченьценная
• 01 декабря 2024
Ответ дляБокс-орун
Ось знайшла
Дякую, але я в Польщі. Мені треба міряти ,щоб не була я як шар в ньому