ПоЗиТиВнАя• Изменено 30 ноября 2024

Есть ли бронь у водителей на Новой почты?

Добрый вечер.
Собственно вопрос в названии темы.
Дают ли бронь водителям новой почты? Узнала,что хорошего знакомого сняли прям с машины,он водитель новой почты...Но сказали на уровне слухов. Я думала у них есть бронь. Вот и решила у вас спросить,Вы все знаете.
Всем тихой ночи.
Пожарник• 30 ноября 2024
Нема,автор.
автор ПоЗиТиВнАя • 30 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Нема,автор.
Дякую за відповідь 😢 Що робиться...Я була впевнена, що є....
Пожарник• 30 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тільки у далекобійників, що возять міжнародні вантажні. Ті що по Україні не заброньовані
автор ПоЗиТиВнАя • 30 ноября 2024
Ответ дляПожарник
Зрозуміла😢 дякую за роз´яснення
ПодругаМужа• 30 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
«що Робиться»- війна в країні, якщо Ви не в курсі
Замріяна• 30 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
а вам что?
Сирожено_пирожено• 30 ноября 2024
Для мене дуже дивно, що броні немає, вони ж перевозять вночі вантажі та й взагалі. По закону такого плану підпримєства можуть забронювати 50% від військовозобов´язаних, можливо тому 50/50, хтось заброньований , а хтось ні.
Форс мажор• 30 ноября 2024
Странно,я думала ,что есть у НП
Незламна Україна• 30 ноября 2024
Не у всіх. Минулого року забрали кур´єра нової пошти, який постійно до нас на роботу посилки привозив, зупинили його авто і вручили повістку.
Незламна Україна• 30 ноября 2024
Знайомий працює на терміналі, але не водієм, то в нього є бронь
автор ПоЗиТиВнАя • 01 декабря 2024
Ответ дляНезламна Україна
Напевно не всім дають бронь...
автор ПоЗиТиВнАя • 01 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Странно,я думала ,что есть у НП
Я тоже...
автор ПоЗиТиВнАя • 01 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
В курсі
И.О. человека• 01 декабря 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В курсі
Бронь не гарантия. Гребут всех. Брата забрали с бронью на улице неделю назад
Домашка• 01 декабря 2024
В мого брата є бронь.
Він водій.
Забронювати можуть 50 відсотків тільки з усіх військовозобов´язаних
Аноним_Русалка• 30 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Це що критичне підприємство, що вони прям мають забронювати?
Сирожено_пирожено• 30 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
А хіба ні, ви ж не повезете умовно в Купянськ, Харків, Суми посилки, а вони повезуть, волонтери, родини військових мають змогу відправити необхідні речі , сьогодні приніс , наступного дня там. Критичність вона ж різна буває, випічка хліба це теж критичне і т. д.
Аноним_Русалка• 30 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А в Харкові і Сумах всі 100% чоловік в на броні? Ну це якщо ви вже ці місця щаипонули. Чи тільки Вася,який раз на місяць туди посилки відвіз має мати бронь, а ті що там під обстрілами ні?
Сирожено_пирожено• 30 декабря 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ви запитали, я відповіла, дивно, що це було незрозуміло.
Які у вас до мене претензії, я бронювання не роздаю, а якщо ви думаєте, що всі, товари, які потрапляють на полиці в магазини, ліки в аптеки, мука на хлібокомбінати і т.д., з´являються туди якимось чарівним способом, то ні, хтось має їх туди привезти. Готові сісти за кермо фури і проїхатися від Польщі до Харкова, пісяти в кущах, сидіти по надцять годин в нерухомій позі і їсти що прийдеться. Я не співробітник Нової Пошти, спокійніше ... 100% бронь мають депутати і мабуть СБУ, може ще хто, не в курсі так детально, всі інші сфери бізнесу за квотою, при наявності підтвердження стратегічності і відповідній з/п.