Анти-анонім• Изменено 11 июля в 21:13

Не хочу лікувати дочці прищі! Нехай ходить така!

Зла на неї дуже. Виводили ті прищі всю зиму, ходили до дерматологічної клініки.
Відносила по 4000 на місяць, це окрім догляду.
Навесні вивели. Сумарно віднесли 600$.
Поки була вдома - все ок.

Влітку поїхала до бабусі в Туреччину, а потім на спортивні збори.
Я кожен дзвінок нагадувала : має лице, має лице.

Приїхала посипана, як черепаха.
Розбираю її сумку, а креми і мазі НАВІТЬ ПЛОМБИ НА МІСЦІ , ніхто їх навіть не розкручував.

Ну як оце бути з цими підлітками?!
Ну що в голові?

На мене тупо забивали із зубами, шкірою, а я все стараюсь їй найкраще. Ну чого ж так пофіг у??
Репетиторша• 12 июля в 16:12
Ответ дляГде тут 0?
Мази есть, пусть мажется. В чем проблема? В 18 пусть сама потом на шлифовки от рубцов и уколы тратиться.
Автору ж хочеться до цього не доводити. Цілком розумне бажання