Соня-сонятко• 01 декабря 2024
Харчування дитини в садочку
Син відвідує садочок 2 нелілі,залишаю на весь день і за цей час він там нічого не їсть- тільки хліб/банан/ печиво/ і чай/кисіль
Я хвилююсь дуже за його здоров‘я, з 8 ранку до 17:00 на хлібові, що буде з його шлунком?
Додому приводю, не встигаю роздіти він просить їсти і каже шо голодний, і з‘їдає багато
Глаза_в_3_карата• 01 декабря 2024
В дитини ще період адаптації триває. Давайте снідати вранці і після садочка, з часом повинен почати нормально їсти. Поговоріть про це з вихователькою .
Квітка папороті• 01 декабря 2024
В Європі не годуюють. Маєшь покласти ланчбокс з яблуком чи печенькою і до 14:00 це вся їжа