Анонім-ка• 01 декабря 2024

Рейма дитячі куртки

Дівчата, рейма куртка 2 сніжинки до якої температури?
автор Анонім-ка • 01 декабря 2024
Щось вона дуже тонка
Стрекоза любви• 01 декабря 2024
Ответ дляАнонім-ка
Щось вона дуже тонка
Від 0 до -20
автор Анонім-ка • 01 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Від 0 до -20
Там якийсь суперутеплювач?
Стрекоза любви• 01 декабря 2024
Ответ дляАнонім-ка
Там якийсь суперутеплювач?
Вони зазвначають, що так. Я прибічник інших виробників, сприймаю тепло через щільність і кількість утеплювача.
Не цілуюсь з бодуна• 01 декабря 2024
Ответ дляАнонім-ка
Там якийсь суперутеплювач?
Це для активних дітей, типа на лижах. Взимку в міських умовах під неї потрібен шар фліс.

180 г утеплювача як на мене це пізня осінь, а не зима, якщо просто вдягнути на дитину в місті і яка не бігає постійно на прогулянках.
Замурмишка• 01 декабря 2024
Так, як на мене, це тільки для активних дітей. Моя дочка може годину колупати щось паличкою на одному місці. За два сезони зрозуміла, що цей виробник не для нас.
OxanaM• 26 декабря 2024
Reima куртки тонковаті (якщо не пухові) варіанти, для них треба багатошаровість, почитайте тут https://best4baby.com.ua/ua/blog/mnogoslojnost-ili...
OxanaM• 26 декабря 2024
на 2 сніжинки виробник пише до -20С, але це при умові мін 3 шарів одягу і для активних дітей, або для зимових видів спорту. https://best4baby.com.ua/ua/odezhda/kurtki/reima-k...