Налогообложу• сегодня в 14:13

Знайомство батьків наречених

Підкажіть будь ласка, що зараз прийнято дарити чи приносити на знайомство з батьками. Ще про весілля мова не йде, але стосунки гарні. Я мама дівчини і от батьки хлопця виявили бажання з нами познайомитись. Діти зустрічаються пів року. Зустріч буде в кафе на нейтральній території. Що зараз прийнято приносити на такі зустрічі? А і ще питання чи нормально буде виглядати якщо на таку зустріч мій чоловік не зможе прийти бо він військовий працює по графіку, також можуть бути термінові виклики і вгадати на перед не можливо.
Тётушка Лошадь• сегодня в 14:14
Какие дети?
На пів ставки• сегодня в 14:14
Нічого не треба приносити, тим паче в кафе. Якби вдома можна було б щось приготувати і алкоголь якийсь принести. А так, ну які подарунки.
автор Налогообложу • сегодня в 14:15
Ответ дляТётушка Лошадь
Какие дети?
По 18 років, для нас діти
На пів ставки• сегодня в 14:15
і ключова фраза: Ще про весілля мова не йде. Ви ще не рідня подарунки дарувати.
Безлім на все• сегодня в 14:15
Ответ дляТётушка Лошадь
Какие дети?
Не ваши
автор Налогообложу • сегодня в 14:16
Ответ дляНа пів ставки
Ну так, може квіти для мами
Svitlo_• сегодня в 14:16
Ответ дляНалогообложу
По 18 років, для нас діти
Для чого це знайомство? Мене б це дуже здивувало б. Якби батьки виявили таке бажання.
Сердючка• сегодня в 14:17
Ответ дляНалогообложу
По 18 років, для нас діти
Вау. 18 лет, аж полгода встречались - мать уже замуж отдает))
Не пириживай• сегодня в 14:17
Які можуть бути подарунки, коли Ви вперше зустрічатиметься з незнайомими людьми. Уявіть що Ви йдете на батьківські збори.
Редисочка• сегодня в 14:17
Ответ дляНалогообложу
Ну так, може квіти для мами
Зачем, если вашего мужа может не быть там?
Svitlo_• сегодня в 14:17
Ответ дляНалогообложу
Ну так, може квіти для мами
Це ще давніше. З якої нагоди.
Кому там слова не давали• сегодня в 14:17
Ответ дляНалогообложу
Ну так, може квіти для мами
квіти має приносити чоловік або наречений для обох мам
Редисочка• сегодня в 14:17
Ответ дляSvitlo_
Еще и в 18 лет
автор Налогообложу • сегодня в 14:18
Ответ дляSvitlo_
Це не наше бажання, а бажання батьків хлопця. Хлопець виявив бажання поїхати в літку з нами на відпочинок
Тётушка Лошадь• сегодня в 14:19
Ответ дляКому там слова не давали
Та он не наречений ещё, «про свадьбу речь не идет»(с)🤣
На пів ставки• сегодня в 14:19
Ответ дляНалогообложу
Ну так, може квіти для мами
квіти вам як майбутні тьощі хай зять носить. Нічого не треба, посидите в кафе та і годі.
Алина-1240• сегодня в 14:19
Ля, оставьте молодежь в покое
Ванна Тазиковна• сегодня в 14:19
Ми зустрічались дома нас запрошували невістки батьки, поїсти випити поспілкуватись, нічого не несли таке щось на стіл смаколики, пляшку. Посиділи гарно, в домашній обстановці.
але нам повезло сучасні ровесники наші .
теж чоловік військовий мій то вони так скажімо нас чекали коли він буде вдома тому все було гуд
Шкала Радощів• сегодня в 14:19
без мужа придти в вашем случае обсолютно нормально, в плане подарка- затрудняюсь ответить ,склоняюсь к ничего не нужно дарить ( если в кафе встреча)
Svitlo_• сегодня в 14:20
Ответ дляРедисочка
Еще и в 18 лет
То я як мама 19 літньої доньки пишу.
Кому там слова не давали• сегодня в 14:20
Ответ дляТётушка Лошадь
майбутня теща вважає інакше)))
Удачная• сегодня в 14:20
А зачем собственно сие мероприятие? Им по 18 лет, ещё не известно чем обернуться эти отношения, зачем лишние движения?
Сердючка• сегодня в 14:20
Ответ дляSvitlo_
То я як мама 19 літньої доньки пишу.
Вот и у меня дочка 18 лет - тоже сижу ржу с темы
Борисфенка• сегодня в 14:20
Ответ дляНалогообложу
Батьки хлопця мають принести коровай. Ваша донька подарувати хлопцю вишиту хустину.
Це якщо прямо сватання.
А просто попити кави в кав´ярні і поговорити - нічого не треба нести. Для подарунків ще рано, домашні пироги в кафе не носять.
Svitlo_• сегодня в 14:21
Ответ дляНалогообложу
Ви запросили його на відпочинок? До літа дожити треба
ВундерКИНГ• сегодня в 14:21
Ответ дляРедисочка
Да. Если муж решил бы для знакомства вручить той женщине цветы - норм. Но если они ничего не принесли бы вам, их букет поставил бы в неудобное положение.
А если вашего мужа не будет, то женщина-женщине цветы?
Ничего не покупайте. Это ж не праздник. Просто вмтреча в ксфе. Ее поддерживаю
Сердючка• сегодня в 14:22
Ответ дляБорисфенка
Це якщо прямо сватання.
Может, там настолько интересная дочка, что людям стало любопытно на маму глянуть. А они такие - с цветами, вышитыми хустками😀
Ясамаякрасивая)• сегодня в 14:22
Ответ дляНалогообложу
По 18 років, для нас діти
А зачем встречаться и знакомиться, если про весилля речи еще нет?
Удачная• сегодня в 14:23
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Родители их уже поженили судя по всему. Видите как написано ’наречених’
автор Налогообложу • сегодня в 14:23
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ще раз повторюю ініціатор зустрічі батьки хлопця.
При кожній зустрічі хлопець приносить нам, або передає дочкою якийсь презент для нас