Дайте подуться• Изменено 01 декабря 2024

Ви теж себе почуваєте ніяково поруч з більш забезпеченими?

Ходила на каву з подругами. Думаю тепер як не впасти в депресію. Знаєте оцей ’успешный успех’? Всі роблять ремонти, купують квартири, їздять в Буковель та закордон....одна розлучена знайшла кавалєра (афера якогось) і той їй кожного місяця платить 15 тис євро...і ти тут така з зарплатою 20 тисгрн. Знаєте, якось подумалось про дітей. От були б у мене діти, пішли б у школу, а там у всіх інший рівень зовсім, вони ж мене зненавиділи б....Все життя працюю з студентських років, а толком нічого не заробила в 30 років....я не те, щоб понити, просто якось соромно за себе
Байрактарна• 01 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
Я теж сходила на каву з приятелькою.... залишився осад...
Минулий раз за каву платила вона.
Я попередила, що при зустрічі запрошую в кав´ярню тільки на каву з тiстечком.
Заказуєм, а вона ще фреш собі замовляє.
Приносять рахунок, я розраховуюсь. За фреш - морозиться..
Хоч і дрібничка, але стало не приємно і залишився осад.
Жуть. Я бы сразу не пошла с вами.
Чтобы вы ПЕРЕДУПРЕЖДЕНИЕ сделали, потом сидели и тряслись, какое именно пирожное подруга закажет, и высчитывали, что вы заказали на 5 грн дешевле.
Оно надо.
Страшно так жить

Мужиков гнобите, которые не хотят каждую рандомную тетю поить кофе с пироженкой. Пришли на свидание, кофе попили и ушли в закат. А ему завтра следующую поить.
А сами 1 раз подруге зажали фреш
Флюорография гуся• 01 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Жуть. Я бы сразу не пошла с вами.
Оно надо.
Страшно так жить

А сами 1 раз подруге зажали фреш
Вообще не вижу смысла этих оплат по очереди за подруг,каждый за себя и все,одна хоть стейк,вторая фреш
Байрактарна• 01 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Или так.

– Ежели, говорю, вам охота скушать одно пирожное, то не стесняйтесь. Я заплачу.
– Мерси, – говорит.
И вдруг подходит развратной походкой к блюду и цоп с кремом и жрет.
Зощенко
KristinkaCute• 01 декабря 2024
Автор, а можно я вам позавидую?)) я уже забыла когда с кем-то на кофе ходила. И зарплата 5 тыс. всего. Покупаю продукты только по акциям.
Но знаете... Порой лучше быть счастливым чем просто богатым.
Самое большое богатство - это здоровье. Своё и родных. И люди которые вас по настоящему любят.
Фрекен бок• 01 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Жуть. Я бы сразу не пошла с вами.
Оно надо.
Страшно так жить

А сами 1 раз подруге зажали фреш
Зажала? Тiльки не звернули увагу, що я попередила, на що я розраховую завчасно. І кошти можуть бути обмежені. Тому якщо я коректно себе веду, то і маю надію, що і зі мною так будуть.
Copy-Paste• 01 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вот честно, не могу представить чтоб с друзьями обсуждала сколько и кто заработал, кому любовник дал- ну бред же! Да, ремонты, переезды, поделиться мастером или отзывами о гостинице- это нормально. Но о деньгах никто и никогда не говорит
Не стройте из себя девочку.
Даже в разговоре про гостиницу можно понять, у кого что с доходом. Кто-то снимает жилье на сутки за 500 грн, а кто-то за 5000
Байрактарна• 01 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
Я бы после ’предупреждения’ развернулась и ушла. И заблокировала бы.
Флюорография гуся• 01 декабря 2024
Ответ дляKristinkaCute
Так у вас вроде парень есть,не помогает?
Фрекен бок• 01 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
А чому б так зробили? Цiкаво аж стало
Які аргументи використовуєте?
Флюорография гуся• 01 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
А чому б так зробили? Цiкаво аж стало
Які аргументи використовуєте?
Почему вы в прошлый раз дали подруге оплатить за вас?
Фрекен бок• 01 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Її ініціатива. Потавила мене перед фактом, що заплатила за 2 кави. Готівку відмовилась вона брати. Сказала, що пригостиш при наступній зустрічі
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляБайрактарна
Ок, содержанок оставим в стороне, если вам не дано, то не дано.

А что к 30 годам вы умеете востребованного, за что готовы хорошо платить работодатели? Чему вы научились?
Я керівник фінвідділу в бюджетній організації, працювала в банку теж на посадах керівника відділу, заміжня, чоловік теж працюючий. Звичайні середньостатистичні люди, маємо свою маленьку квартирку. Хотіла б розвиватись і заробляти, бо грошей завжди не вистачає, хоч ми стараємось, постійно щось пробуємо, але напевно шось робим не так))
Планшетница• 01 декабря 2024
Ответ дляФизрукая
А кто вам пиз…ть мешает ?
Согласна. Особенно про подругу которой 15штук евро в месяц любовник даёт.
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
30 років, а думки як у пʼятнадцятирічний…..

Живить своїм життям. Без оглядки на інших. Будете впевненою в собі - вам буде пофіг що у кого в гаманці.
А про школу та дітей взагалі смішно читати.
Ну хіба Ви не порівнюєте себе з однолітками, і ставите перед собою запитань: чому Ви не живете з ними на рівних? Ви задлволені всім, що робите?
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляЦібаФу
Проблема не в чужому успішному успіху, а в тому що ви для себе жодної цінності не маєте.
Я для себе і цінність маю, і знаю, що впоратись можу з будь-чим, але постійно ставлю перед собою питання що роблю не так, що живу гірше за оточуючих. Хоча, можливо і не гірше, просто з боку так здається
KristinkaCute• 01 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Помогает. Даёт деньги на то что мне хочется) но я не покупаю что мне хочется жалко тратить... Поэтому покупаю то что хочется родителям)
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Це одна близька подруга дитинства. І, звісно, що прямо в лоб такі розмови не ведуться, але з контексту розмови робиш висновки
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
Жизнь вникуда
Тихонько в своём болоте прожить жизнь
Не зрозуміла, що маєте на увазі?
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляМerida
А в окружении автора люди просто хорошо живут. Ремонт, отдых и тд. Только у одной про любовника богатого прочитала.
С ней никто не обсуждали, кто сколько заработал. Это автор сама уже посчитала
Та я не сказала б що ми погано живемо, просто постійно думаю, що могли б краще
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Как бы люди не жили, они не станут говорить о деньгах. И это совершенно нормально
Навіть близька подруга?)
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Завжди себе добре почуваю в колі таких людей, нащо себе опускати. Ви себе що на помойці знайшли? Я знаю, що я теж не проста жінка і за спиною дуже багато всього. Я завжди собі кажу що з пісні слів не викинеш. Цим підіймаю собі самооцінку, бо за свої роки я працювала там, де більшість навіть не мріє і спілкувалась з такими людьми, що зараз займають великі посади.
І ніколи не буває відчуття, зо могли б краще?
Коли мовчу- приємна жінка• 01 декабря 2024
Ответ дляДайте подуться
Навіть близька подруга?)
Да, обсуждать доход никто не станет. И это не вопрос доверия, а вопрос культуры человека
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляРассказница
Значить,вам вже не по дорозі.Буває таке,один на місці,інший пішов.Шукайте свого рівня.
Мені не потрібно нікого шукати. Це подруга дитинства. Вона стала так поводитись останні 2 роки, відколи змінився її фінансовий стан.
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляМЧСница
Я заробляю не надто багато, всі мої друзі заробляють більше. Але я кльова і весела. В курсі новинок науки, люблю про це поговорити. Можу підтримати розмову на різні теми. Тому не почуваю себе якось не так. Із задоволенням слухаю розповіді про поїздки, сама теж подорожую, бюджетно і по Україні, але мені теж є що розказати. Ну і безкінечне джерело для розмов - це діти. Школа, успіхи, підліткові вибрики. Грошима ніхто не хвалиться в розмові
Але ж ви знаєте, що вони заробляють більше. Невже не думали, що могли б і ви краще заробляти і цим самим розширювати світогляд?
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляKristinkaCute
Та вийшла перший раз за півроку на свою голову....ви звісно праві, але завжди хочеться кращого
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Ніколи не жила за чужий рахунок (з 17 років офіційно працюю)
автор Дайте подуться • 01 декабря 2024
Ответ дляПланшетница
Судячи з її витрат, це правда
МЧСница• 01 декабря 2024
Ответ дляДайте подуться
Теоретично - могла б. Практично, поки що не хочу йти з цієї роботи, поки діти не підросли. Гнучкий графік, віддалено можна працювати, офіс недалеко від школи.
KristinkaCute• 01 декабря 2024
Ответ дляДайте подуться
Краще те, що любо для нашого серденька
Я от чомусь впевнена що ви б нізащо не згодилися на те щоб вам якийсь чужий хлопець гроші просто так скидав.. Ваша совість би такого не дозволила)
Щодо Буковелі та закордону...
Ну ви ж розумієте що є жінки які ще з меншими зарплатами поїхали як біженці до інших країн і Ви також могли б це зробити але мабуть є дещо що вам не подобається адже так?)) ніхто не гарантує що отримуючи більше ви автоматом станете щасливіше))
Байрактарна• 01 декабря 2024
Ответ дляДайте подуться
Если вы хороший специалист, уходите из бюджета.
Посмотрите вакансии по своей специальности в частном бизнесе