АфродитаПетровна• Изменено 01 декабря 2024
Как планировка?
Для двоих взрослых людей, которые работают дома и нужно 2 рабочих места,чтобы не отвлекать хождениями в комнаты (созвоны)
КараПузовна• 01 декабря 2024
Мені не подобається ванна в брудній зоні.
В першій квартирі в мене була ванна біля вхідних дверей і для себе зрозуміла, що це мега незручно.
АфродитаПетровна
• 01 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
у меня и в сегодняшней однушке, ванная сразу возле входных дверей, вообще маленький коридор с выходом во все комнаты не удобно
Цідило правди• 01 декабря 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
а где балкон?
Стрекоза любви• 01 декабря 2024
Ця квартира повністю задовольняє вашу головну вимогу, 2 окремі кімнати. Та й все
Мию вікна у мороз• 01 декабря 2024
Коридор якийсь не дуже. Ходити у ванну через нього і немає місця для шафи з верхнім одягом.
АфродитаПетровна
• 01 декабря 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
там у коридорі стоять дві шафи,одна довга-купе,а інша біля ванної кімнати
так, мінус що ходити у ванну кімнату через коридор