Маю рацію• 01 декабря 2024
Відень, громадський транспорт
Вітаю
Підкажіть, будь ласка, мама з подругою їдуть у Відень на 4 дні, намагаюся розібратися, які їм проїздні краще придбати, бо самим їм тяжко буде на місці зорієнтуватися.
Чи має сенс Vienna transport card ? Якщо придбати її з дому онлайн, як їх провалідувати? На зупинках є сканери, чи потрібно десь обміняти електронний квиток на паперовий?
Дякую!
Мороженная курица• 01 декабря 2024
Купить недельный проездной за 21 евро в автомате , пробить в автомате при первой поездке. Действует на весь транспорт, включая поезда в пределах Вены