Шикаю і викаю• 01 декабря 2024

Що у Вас на обід?

В нас так: фото 1 мій, фото 2 - решти родини (соррі за фото розтерзаної страви).
Пушкининиана• 01 декабря 2024
Ответ дляЖенщина с косой
Да, нежные и крутить просто, ничего ошпаривать не нужно.
Прямо так , без обработки листья использовали ?
Ингердия• 01 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
Да, но самый верх срезала вообще, где одни черешки. Их использую в борщ, в овощное рагу и тд
БолеИменее• 01 декабря 2024
Ответ дляЖенщинас
А я вчора її нарешті дочекалася. Але теж без обіду. Ходила сьогодні по Новусу, як по музею. )
дожились
покращання...
Зупка_цем• 01 декабря 2024
Пора капусту квасить, захотелось🤗
На след.выходные займусь
Пушкининиана• 01 декабря 2024
Ответ дляЖенщина с косой
Спасибо! Попробую, голубцы вся семья обожает, а я ненавижу эту возню с капустой.
БолеИменее• 01 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Пора капусту квасить, захотелось🤗
На след.выходные займусь
мы уже ))
жду ))
люблю похрустеть
а с картофаном печеным - просто песня!
Зупка_цем• 01 декабря 2024
Ответ дляБолеИменее
мы уже ))
жду ))
люблю похрустеть
а с картофаном печеным - просто песня!
Ой..аж слюнки потекли😊👍
автор Шикаю і викаю • 01 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Пора капусту квасить, захотелось🤗
На след.выходные займусь
Ми вже 4 літри з´їли, це вже наступна партія, до квітня квашу щороку нон-стоп.
автор Шикаю і викаю • 01 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
Не я одна така.
Зупка_цем• 01 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я останнім часом полюбила салат з капусти з перцем солодким..так смачно мені. Тут також пані якось написала і я готувала. Він майже тиждень може у холодильнику стояти.
Ля-ля-ля• 01 декабря 2024
Шуба, скумбрия с морковкой
автор Шикаю і викаю • 01 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Я теж таку роблю, з оцтом, я ще моркву додаю, але діти його не люблять - це лише нам з чоловіком. Якраз сьогодні хочу зробити поки перець ще є.
Зупка_цем• 01 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Так так..то він так називається. Морква, лук, перець, капуста..олія, цукор і лимоний сік . Уксус не дуже люблю.
Дуже смачний.🤗
Я перець і заморожений також використовую, якщо свіжого нема
Весотехник• 01 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Супчик куриный ( на завтра), салат свекла/орехи/чеснок/сметана, рис белый с диким в перемешку, сыну ножку куриную , себе-филе в духовке с овощами.
Моя бы мама сказала: себе так филе приготовила, а сыну ножку, эту гадость .
З бісиками• 01 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
З чим?
З яйцем, цибулею та рибою. І ще солодкі з вишневим мармеладом.
Зупка_цем• 01 декабря 2024
Ответ дляВесотехник
Ну..то так вийшло, готувала собі, а син прийшов, то йому віддала. А філе готувала собі на робочий тиждень у духовці. Та він і не любить філе, ножка смачніше😊Та і сину вже 19 років..🤗
Алеж то все з однієї курки. Курка хороша, не дешева.
автор Шикаю і викаю • 01 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Дуже смачний.🤗
Дякую за ідею.
Зупка_цем• 01 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Дякую за ідею.
Нема за що. Смачного🤗
ЛЮБА• 01 декабря 2024
У меня уже ужин скорее , были бургеры ( говяжья котлета ( фарш накрутила, посолила , поперчила , хорошо отбила ) пожарила на гриле) , бекон поджарила , салат айсберг , маринованные огурчики пикули, соусы разные ) булочки ржаные и белые , слегка нижнюю часть подсушиваю на гриле , иначе те магазинные булочки разлазятся))) короче вкусно !
автор Шикаю і викаю • 01 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Уявляю, аж слинки потекли.
Можу брикнути• 01 декабря 2024
Жареная картошка
Борщичок• 01 декабря 2024
Зашли в Черноморку
НетЕщеНаверное• 01 декабря 2024
Ответ дляЗ бісиками
Буде напівборщ: борщ без капусти))) Дуже хотілося, але ліньки було за капустою йти)) Ще роблю пиріжки на вечір)
Пирожки с капустой будут?)
НуКаНаКа• 01 декабря 2024
Ответ дляemerald_88
Щось по типу бограча
Хашлама?