Пасхальний тролік• 01 декабря 2024
iPhone 16 про, хто купив, ваші відгуки
Як тримає батарея головне питання . Ну і камера , чи задоволені ? Дякую
муха в кедах• 01 декабря 2024
Держит целый день. Активно пользуюсь. Камера как камера, чуть лучше предыдущего
Пасхальний тролік
• 01 декабря 2024
Ответ длямуха в кедах
С самого утра и до часов 19:00 держит или меньше ? Как сильно вы его нагружаете ? Много ли видео смотрите? Спасибо что поделились
муха в кедах• 01 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
С 7:30 и до 10 вечера. И видео смотрю, и навигатор, тик ток листаю, загружаю, отправляю, почта, мессенджеры, звонки. И ещё ребенок может пол часика в brawl stars взять поиграть. Предыдущий сдыхал через пол дня, не знаю что у меня за проблема с ним была, может брак. Но в обед уже заряжала. В машине всегда на зарядке был
Пасхальний тролік
• 01 декабря 2024
Ответ длямуха в кедах
Предыдущий это какой , 15 ?
Ну держит круто , здорово , я считаю
Пасхальний тролік
• 01 декабря 2024
Ответ дляОксана Р
Пока батарея новая,то держит день.
Вы готовы платить за имя?
Так я со своим уже 4 года проходила , пришли менять по трейд Ин, просто узнать что по чем, мне сказали, что идеальнее телефона в таком состоянии мои сдаче еще не встречали , что плохая только батарея
Та прям багіня• 01 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Камера сильно лучше, чем у обычного 16? Выбираю между ними
Кто же его знает. У меня только про, сравнить не могу. Посмотрите по характеристикам
Ответ дляПасхальний тролік
У всех яблок слабая батарея.Сравните характеристики с другими фирмами
Пасхальний тролік
• 01 декабря 2024
Ответ дляОксана Р
Та в мого батарея дуже гарна , він ще той кріпиш
Лапка• 01 декабря 2024
Ви хоч одного айфона бачили в якому батарея добре тримає???
Але для свідків огризка якщо в ньому батарейки на день хватає то вони щасливі як діти
Пасхальний тролік
• 01 декабря 2024
Ответ дляЛапка
Ну мій Сяомі тримав 5 годин при активному використанні , я маю і епл і Сяомі , нічого проти андроїда не маю, є деякі нормальні телефони
Лапка• 01 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
А саомі за 100-150уо???
І то він новим так тримав чи на пятому році користування???
Самохвалова• 01 декабря 2024
Я здала свій 13 Pro в трейд ін і взяла 16 Pro. Задоволена, але в мене і очікувань не дуже багато було. Мені треба було, щоб заряду спокійно вистачало на день і камеру хотілось вже покращу. І з тим, і з тим все добре.
Кіма кепка• 01 декабря 2024
Ответ дляОксана Р
Та прям. У мене до айфона був самсунг серії s. То обидва телефони заряджаю однаково. При дуже активному використанні десь після обіду (о 14-15) сідають до 20%.
Якщо не дуже їх «мучу» то спокійно до вечора живуть.
ФФФФристайла• 01 декабря 2024
Ответ дляЛапка
А вы хоть раз читали такие мерзкие сообщения от свидкив огрызка? Почему все у кого не айфон, агрессивные и хабалистые?
Пасхальний тролік
• 01 декабря 2024
Ответ дляСамохвалова
Дякую , а скільки вам оплатили за 13 обмін? Цікаво взагалі які ціни пропонують
Самохвалова• 01 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
370 євро, коли оцінювала попередньо на сайті, то так і пропонували. Телефон був в дуже гарному стані, але батарея була вже щось близько 80-85
Лапка• 02 декабря 2024
Ответ дляФФФФристайла
В чому агресія...
надкушене япко/огризок намальований на корпусі, тому його називати огризком логічно
І ви скажіть, чому 99% тем про телефон то про огризка??? Для мене людина з огризком то як діагноз...що може бути неадекватна/на понтах
надкушене япко/огризок намальований на корпусі, тому його називати огризком логічно І ви скажіть, чому 99% тем про телефон то про огризка??? Для мене людина з огризком то як діагноз...що може бути неадекватна/на понтах